Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullde gercekten %7 indirim var mı?

babaerkan

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugün bir hesap yaptım;
Shell'de benzin 3,94
Full'de benzin 3,81

Eğer iddia ettigi gibi %7 indirimli satıyor olsa idi benzinin litresini 3,64 TL den satması gerekirdi..tamamen bir kandırmaca sözkonusu burda..son iki defadir bunlardan fullemistim depoyu ama artık asla almam..

%7 ye varan indirim diyorlar farketmedin sanırım
lpg de %7 var sanırım

digerlerinde 4 5 gibi bi şeye denk geliyo

en son full den fulledim..bir daha yok....215 km gittim bugün gene shellden fulledim 84 lira...km de 370 kuruş yakmış duumda şu an

bir de son dakika bugün Shell den öğrendim..
95 ve 97 oktanın fiyatı aynı olacakmış hatta bazı yerlerde olmuş bile..
sadece vuruntu ve fabrika tavsiyesine göre benzin koyacak kişiler..

peki sizce ne kadar güvenilir bir yakıt verirler ?
ben mazot alıcam korkuyorum..
kurum bırakır diye

Ben şahsen Full den aliyorum. Ha %5 ha %7 cok farketmez indirimli satiyorlar.Yakıt tatmin etmeyebilir diye dusunuyordum basta.Cekincem oydu, kullandıktan sonra km bazında ve diger bakımlardan bir sorun görmedim. Diger hizmetleri de gayet güzel ve ornek olmali diye dusunuyorum. Hicbiri babamin oglu degil en ucuz ve temiz olanindan alirim...

Yaniliyor olabilirim ama bir de hesabinizi soyle yapin;
Po fiyat listesinden benznin baz yani vergiler haric fiyatini alin 0.93 ile carpin cikan sonucu vergilendrin
Bizde de bazen musteri eline hesaP makinesini alip liste fiyatini indirim oraniyla carpiyor , yanlis hesapladiniz diyor..
Halbuki indirim baz fiyat ustunden yapiliyor

Tamam da orda %7 dıyorsa bu sekilde reklam ediyorsa ben cebimden çıkan rasyonele bakarım..

Geri
Üst Alt