Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link

Mertcolakk

Kayıtlı Üye
Aracım yeni kasa ibiza navigasyon uygulaması için full link aktif etmeniz gerekiyor dediler 1050tl fiyat söylediler full link aktif etmenin başka bi yolu varmı acaba vagcom gibi veya bir programla navigasyonu teypde göstere bilirmiyim

Aracım yeni kasa ibiza navigasyon uygulaması için full link aktif etmeniz gerekiyor dediler 1050tl fiyat söylediler full link aktif etmenin başka bi yolu varmı acaba vagcom gibi veya bir programla navigasyonu teypde göstere bilirmiyim

Ne yazık ki telefonu bağlayıp navigasyon olarak kullanmanın başka yolu yok ancak orta kısma telefon tutucu alıp kullanın çok fark etmiyor bence benim cihazım farklı hem video hem dahili navigasyon var fakat şuan fiyatları uçmuş durumda 1000$ falan diyorlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Instagramda dursun kelescan diye biri var car play ozelliklerini. Etkinlestriyor mercedes lere ypaiyor seat sordum yaparim dedi 600Tl fiyat verdi yeni ibiza ya bilginize :)

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Instagramda dursun kelescan diye biri var car play ozelliklerini. Etkinlestriyor mercedes lere ypaiyor seat sordum yaparim dedi 600Tl fiyat verdi yeni ibiza ya bilginize :)

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Muhtemelen fulllink aktif ediyordur servisten bir ara 450₺ ye yapıldı

Benim fulllink açık olan multimedya cihazı torpidoda olanı arkadaşa taktık yoksa değişim yapardım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Dostum navigasyonluk ne işin var ; meraktan soruyorum yanlış anlama. Yeni bir yere mi gittin de yolları mı karıştırıyorsun ? Uzun bir seyehat mi yapacaksın yollara mı güvenemiyorsun ? İş artık cep telefonuna döndü ... Al bir tutucu arkadaşın tavsiyesi gibi bitti gitti ... Etmeyin gözünüzü seveyim.

Ben sahsen Navigasyonu her daim acarim. Yolu bilsem de bilmesem de acarim. Cunku trafigin durumuna gore alternatif yol ciziyor. Cogu kez hayat kurtarmistir. Tercih meselesi.
Full link de bu konuda kolaylik sagliyor. Benim gibi titiz biriyseniz de telefonu cama, torpidoya asmak istemezsiniz. Ama gel gelelim 1000 lira vermeye deger mi? Eger aracinizi 2-3 sene satmayacaksaniz verilir.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben sahsen Navigasyonu her daim acarim. Yolu bilsem de bilmesem de acarim. Cunku trafigin durumuna gore alternatif yol ciziyor. Cogu kez hayat kurtarmistir. Tercih meselesi.
Full link de bu konuda kolaylik sagliyor. Benim gibi titiz biriyseniz de telefonu cama, torpidoya asmak istemezsiniz. Ama gel gelelim 1000 lira vermeye deger mi? Eger aracinizi 2-3 sene satmayacaksaniz verilir.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vala bende senin gbiyim
Acikcasi biraz seat in fiyatlari asagi cekmesini bekliyorum spotfy yin ekrana gelmeside kolaylik surekli telefona dokunmak problem. Gel gelelim
Car play 600-400 segmentine inerse actrcam. Onun disinda dedgimgbi instagramdan dursun kelescan a yaz aciyor oda bilgine :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

yok ihtiyacım oldugundan degil bende genelde telefondaki navigasyonu kullanıyorum ama dedim eğer acılıyorsa uygun bi fiyata açtırayım ama benim aracım hala showroomda ayın 30da alıcam arabayı ordayken yaptırayım dedim 1050 tl dediler cok gereksiz ve çok pahalı

Araciniz hayirli olsun. Bende actirmayi dusundum lakin 1000 lira gereksiz pahali skodada full link acikkken seatta kapali olmasi ayri bir komedi.
Sonucta 8 ekran icin extra ucret aliyirsa bunuda icinde sunacaksin.
Youtubedan gordugum kadar bir cok ulkede buyuk.ekranla birlikte beraber geliyor

Geri
Üst Alt