Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link tavsiye edermisiniz

Secret1907

Kayıtlı Üye
Merhabalar çok bilmiyorum yeni 1.0 dsg style paket ibiza aldım perşembe teslim edilecek sizce full link özelliği açtırayım/taktırayım mı birde ekstra birşey alayım mı orijinal

Sitede 565 lira görünüyor. Sonradan aktif edilirse daha pahalı (1000 lira civarlarında seyrediyor). Telefonun navigasyonunu ekrana yansıtması güzel özellik. Ayrıca spotify ya da diğer müzik uygulamalarını yine ekrandan - telefonu eline almadan yönetebiliyorsun. Bunların haricinde çok fazla bir artısı yok. Ben olsam bu fiyata ekletirdim.

Bazı arkadaşlar programın telefon seçtiğinden bahsetmişti. Sony telefonlarla sorunsuz çalıştığını ama diğer telefonlarda sıkıntı yaşadığını söyleyenler vardı. Son durum nedir, değişti ya da güncellendi mi bilmiyorum.

Fullink kullanmayı bilen için çok güzel bir özellik.Haritalar, spotify vs. Ben Android Auto ile kullanıyorum iyikide açtırmışım zamanında. (Not:480 tl iken açtırmıştım.)

android cihaz kullanıyorsanız, google ın sesli komut özellikleri, google maps, spotify gibi özelliklerden direkt faydalanabilirsiniz.

Android Auto cihaz seçmez, 4.4 üzeri bütün android cihazlarında çalışır. Mirrorlink cihaz seçer, ona da zaten artık uygulama desteği verilmiyor. Sony telefonlar direkt olarak görüntüyü aktarır, ben S8 ile de aktarabiliyorum ama ittirme bir yöntemle. Youtube vs, telefondaki tüm uygulamalar açılıyor ama %95 android auto kullanıyorum.

Apple cihaz kullanıyorsanız gene siri nin sesli komut özelliklerinin tamamı çalışır, spotfiy gayet güzel çalışır, ama navigasyon için sadece Apple maps çalışır.

Android auto resmi olarak TR'de desteklenmediği için telefona APK'sını kurmanız gerekiyor. Google tarafından onaylı güvenli sitelerde mevcut.

Geri
Üst Alt