Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full Link Sorun !

ferhatbiyikli

Kayıtlı Üye
3b15245e-5739-407f-b6c1-30c010cca01e.jpg Leon aracımda Samsung Galaxy A7 2017 telefonumu bağlarken görseldeki hatayı veriyor. Günlerdir yapmadığım şey kalmadı telefonu bile sıfırladım serviste bir çözüm bulamadı hatanın fotoğrafını çektiklerini ve kısa sürede çözüm sağlanacağı söylendi(1 hafta oldu). iOS telefonlar bağlanıyor sorun çıkmıyor. Yardım edebilecek yada bir fikri olan var mı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 17009 Leon aracımda Samsung Galaxy A7 2017 telefonumu bağlarken görseldeki hatayı veriyor. Günlerdir yapmadığım şey kalmadı telefonu bile sıfırladım serviste bir çözüm bulamadı hatanın fotoğrafını çektiklerini ve kısa sürede çözüm sağlanacağı söylendi(1 hafta oldu). iOS telefonlar bağlanıyor sorun çıkmıyor. Yardım edebilecek yada bir fikri olan var mı ?

Sizi ilk üyeler kısmından tanımak isteriz

Geçmiş olsun farklı android telefonlar ile denediniz mi android auto güncel mi yada seat connec uygulaması

Yaptıkları programın global olması gerekirken telefona göre yaptıkları için haliyle seçici davranıyor full link denilen program. Bence adı quarter link olmalıydı zaten tam randıman alınmıyor niye full olsun. Hem ekstra ücret veriliyor olan özellik için hem de telefon uymazsa işlevsiz hale geliyor. Trajikomik...!

Yaptıkları programın global olması gerekirken telefona göre yaptıkları için haliyle seçici davranıyor full link denilen program. Bence adı quarter link olmalıydı zaten tam randıman alınmıyor niye full olsun. Hem ekstra ücret veriliyor olan özellik için hem de telefon uymazsa işlevsiz hale geliyor. Trajikomik...!

Ne yazık ki ama bizler bu politikayı devam ettirdiğimiz sürece böyle olmaya devam edecektir

Ekli dosyayı görüntüle 17009 Leon aracımda Samsung Galaxy A7 2017 telefonumu bağlarken görseldeki hatayı veriyor. Günlerdir yapmadığım şey kalmadı telefonu bile sıfırladım serviste bir çözüm bulamadı hatanın fotoğrafını çektiklerini ve kısa sürede çözüm sağlanacağı söylendi(1 hafta oldu). iOS telefonlar bağlanıyor sorun çıkmıyor. Yardım edebilecek yada bir fikri olan var mı ?

Sizi ilk üyeler kısmından tanımak isteriz

Geçmiş olsun farklı android telefonlar ile denediniz mi android auto güncel mi yada seat connec uygulaması

Evet denedim oda Samsung du j7. Evet hepsi güncel ve teker teker denedim ilk üyeleri anlayamadım ama olmak isterim.

Forum hiç fikri olan yok mu ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samsung car mode un play store'dan en güncel sürümünü kurdunuz mu? Ondan sıkıntı çıkarıyor gibi.

Bir de aracınız mirrorlink üzerinden bağlanmayı deniyor. Telefonunuza android auto apk'sını kurup (internette bir çok siteden indirilebilir, v3.0 sürümü günceldir) full link ayarlarından da android auto yu seçerek deneyebilir misiniz?

Olmuyor appler yükleniyor deyip bu ekran çıkıyor

Olmuyor appler yükleniyor deyip bu ekran çıkıyor

Sony serisi telefonları deneyin sorununuz çözülecektir diğer Androidler olmuyor maalesef benim bildiğim

Telefonunu değiştir diyorsun başka bir çözüm lazım

Geri
Üst Alt