Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full Link Hakkında

Alp Emre

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

az önce ender elektronik ile görüştüm. wolksvagen grubu araçlarda full link olayı çözülmüş. montajlar başlamış. Seat bu ay içinde tamamlanması planlanıyor. fiyat 500TL civarı olacakmış.

İLGİLENENLERE DUYURULUR.

Anladığım kadarı ile fulllink'te işe yarar kullanılabilecek sadece bir navigasyon var, telefondaki tüm uygulamaları kullanamıyorsunuz. Sadece navigasyon içinde o paraları vermem :)

@Resul aslında sadece navigasyon değil. içeriğinde bir çok özellik söz konusu. sesli mesaj yazma whatsapp gibi. youtube da içeriği ile alakalı birçok video var.

Ankarada da şu Ender elektronik tarzı bişey olsa keşke ..

@Resul aslında sadece navigasyon değil. içeriğinde bir çok özellik söz konusu. sesli mesaj yazma whatsapp gibi. youtube da içeriği ile alakalı birçok video var.

Benim izlediğim video buydu burda pek bir şey göremedim en basitinden telefon seçen bir uygulama arabaya göre bir de telefon almak gerekiyor :)

bende aynı video yu izledim ve kararım şu iphone u olanlar için full linke verilen 1000 tl navigasyon isteyenler için makul olabilir ama navigasyonu istemeyenler için çöpe atılmış şahsi fikrim

full link 500 + telefon 2500 = TOTAL 3000 tl
:D:D:D

ne anladım o işten

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN

ne anladım o işten

Fulllink'i 500 değil 1.000 TL ye aktif ediyorlar. Birde hareket halinde kapanmaması için de işlem görecek oda para, yani hesap kabarık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ne anladım o işten

Araçlarda bluetooth ile cihaz üzerindeki tüm sesler duyulabiliyor. bir tane orta sınıf 4G li tableti bluetooth a bağlayıp dizi film müzik bangır bangır izleyebiliyorum. Navigasyon da bedava kurulabiliyor. Oyunları ve diğer uygulamaları saymıyorum bile. En azından fonksiyonu daha fazla :D

Geri
Üst Alt