Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link geri görüş kamerası

umutchatin

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracı bugün kardeşim için aldım 2017 1.0 style paket full link ekranda geri görüş kamerası montajı yazılımsal olarak mümkünmüdür?

Uyarlanabiliyor evet

Son düzenleme:
Merhabalar aracı bugün kardeşim için aldım 2017 1.0 style paket full link ekranda geri görüş kamerası montajı yazılımsal olarak mümkünmüdür?

Şöyle diyeyim siz iki farklı özellikten bahsediyorsunuz birincisi fullink açık olması sadece telefonu araca bağlamak için kullanılıyor kamera bağlantısı ile ilgisi bulunmuyor
Geri görüş kamerası da araç multimedya ekranı 5,8”-8” arasın da olan bir model ise oluyor yoksa olmuyor ufak ekrana harici ekran kullanılarak yapılabiliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

full link den kastım cihaz full link li olan 8" ekran buna kamera takılır mı diye sormak istemiştim ama buldum teşekkür ederim.

kamera uygulanabiliyor evet ama yapacak birini bulmanız lazım, bir de hem torpidodaki ana ünite arkasına hat çekiliyor, hem de vag-com'dan programlanıyor

Son düzenleme:
8 inç ekranın seri numarasının sonu 824 ile bitiyorsa kamerayı destekler.

Ekli dosyalar

• 20181007_171521.jpg
    20181007_171521.jpg
    476.7 KB · Görüntüleme: 76
Geri
Üst Alt