Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full LED Far Amerikan Parkları... VAG COM

ivtec27

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar leon 3 kasalarda led far ve sinyal olduğundan dolayı amerikan park şiddeti ayarlanmıyor vag com ile led farlarda amerikan parkı yapabilipte sinyal verildiğinde yanıp sönmesini ayarlabilen varsa yardımcı olabilir mi ?

hocam amerikan park gibi yanması sağlanabiliyor ama kişisel görüşüm, çok çok çok kötü görünüyor, bence hiç uğraşmayın, ledlerin bütün havasını da öldürüyor sinyaller yandığında, halojen farlılarda gayet şık duruyor ama onların zaten öyle dokunuşlara ihtiyacı var, ledler kendileri yeterince güzeller, dediğim gibi şahsi görüşüm, ille yapacağım derseniz alman sitelerinde kodlamaları var bakabilirim

Zahmet olmazsa o kodlara ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim :)

AMERİKAN PARK:

1. STG 09 (Bordnetz) auswählen

2. STG Zugriffsberechtigung -> Funktion 16

3. Zugriffscode 31347 eingeben

4. STG Anpassung ->Funktion 10

5. Kanal (9)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion D 0 auswählen (BlinkerVorne Links)

6. WertaufStandlichtallgemeinanpassen

upload_2014-12-3_17-9-16.png

7. Kanal (10)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert CD 0 auswählen

8. Wertentsprechendanpassen (Dimmgrad in Prozent; EmpfehlungWert: 30 ( 30%) )
upload_2014-12-3_17-10-14.png

9. Kanal (9)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion D 1 auswählen (BlinkerVorneRechts)

10. WertaufStandlichtallgemeinanpassen
upload_2014-12-3_17-10-57.png

11. Kanal (10)-Leuchte1BLK VRB20-Dimmwert CD 1 auswählen

12. Wertentsprechendanpassen (Dimmgrad in Prozent)
upload_2014-12-3_17-11-33.png

@ivtec27 kodların mk3 de böyle olması gerekiyordu. Yani benim notlarımda böyle denemedim o yüzden bir şey diyemem yapmadan yedek almayı unutma olur mu. Diğer birçok özellik içinde http://www.stemei.de/pages/coding/seat-leon-5f.php

Bu sitede çok bilgi alışı yaparım o kadar aradım bulamadım yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim çok saolun yedekleri aldım fakat adaptasyon adres 10 yedeğini alamadım alsam bile nasıl eski haline geri çevireceğim :)

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun :)

Evet arkadaşlar sonunda hallettim çok güzel oldu ve sinyal verince devreden çıkıyor. Hepinize çok çok teşekkür ederim.Biraz geç cevap verdiğim için kusura bakmayın okul ve işden dolayı...

Ekli dosyalar

• DSC_0255[1].JPG
    DSC_0255[1].JPG
    637.6 KB · Görüntüleme: 29
Geri
Üst Alt