Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

full+full servis bakım yaptırdım

egeyıldızı

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bugün aracımın triger zamanı gelmemesine rağmen 60.000 de değişmiş yetkili servistekiler km dolmasa bile yılı dolmuş değiştirelim kafanrahat olsun deyip duruyodu fiyat fazla olduğu için yetkilide yaptırmak istemedim, rent a car cı arkadaşıma danıştım kendi araçlarını (ww polo, golf, audi, clio,kia,linea araçları var) yaptırdığı ümraniye oto sanayideki kılıçlar oto firmasını tavsiye etmesi üzerine aracımı oraya çektim, ustayla konuştum beni önce parçacıya götürdü parça seçeneklerini hepsini gösterdi orjinal ve yedek parçaları önce inceledik beraber sonra aracımdan önce değişecek tüm parçaları çıkardı takacağımız parçaların markaları ile karşılaştırdık genel olarak araçtan çıkan parçaların üzerinde vw ve audi amblemleri orjinal olduğunu gösteriyordu aldığımız orjinal parçalar ile değiştirdik bazı parçaları bire bir bulduk (bilya takımı rulman devirdaim v kayışı triger) v.s
değişen parçalar, triger set halinde 3 tane kayış devirdaim rulman ıvır zıvır bazı parçaların adını tam aklımda kalmadı bilmiyorum bunlar değişti yağ benzin filtreleri değişti salıncaklar ve viraj demiri zımbırtıları lastikleri değişti antifirizi koyuldu silecekler değişti arka balatalar değişti toplam masraf işçilik dahil 685 tl tuttu. (ayrıca baskı balata fiyatı aldım değiştirmek isteyen olursa diye fiyat işçilik dahil 450 lira beyler baskı balata o kadar da pahalı değilmiş) rauf usta sağolsun sabah 9 dan akşam 18:45 e kadar ince ince ilgilendi çok acele etmeden yaptı teslim etti. bu arada gelen 2-3 araca falan da baktı. ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştım genelde uzun yol yaptığım için kışa hazırlamak istedim aracı ve bakıma zamanından çok önce girdim. tüm arkadaşlara tavsiye ederim. 5352397860 nolu telefondan kılıçlar oto rauf ustayla irtibata geçebilirsiniz her türlü konuda yardımcı olacağını söyledi. saygılar...

Benimde triger zamanı geldi.İstanbulda olsaydım keşke,hemen giderdim bu dediğiniz yere...Fiyat çok makul,bu işlermlerin hepsini doğuşta yaptırsan en az 2000 tl isterlerdi...

hayırlı olsun araba rahatlamıştır. kazasız belasız kullanın. Ayrıca paylaşım için teşekkürler çoğu arkadaşa yardımcı olacaktır

en güzeli de şu parçaların çok uygun olması, abartıldığı kadar değil, amortisörün birisi çok hafif yağ sızdıracak gibi duruyodu usta dediki değişmesine hiç gerek yok sen bi 5000 daha bin sonra bu amortisörleri ikisini de sökelim burda yaptıralım ikisinide tekrar takalım orjinal olarak hiç bi sorun yaşamazsın dedi yani adam kesinlikle işini iyi yapıyor ve biliyor.

bende ümraniyede oturuyorum.. verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim..arabamın bakım zamanı gelince kesinlikle oraya uğrayacağım...

Çok güzel olmuş süper bir usta bulmuşsunuz. Paylaşım için teşekkürler.

Hayırlı olsun...fiyat gayet makul, zaten hep derim garanti süresince doğuş sonrası bildik özel servis. Fazla para vermeye gerek yok. Tekrardan hayırlı olsun.

sağolun arkadaşlar araba güzel oldu ya, bi tane kaportacı var sefaköy de yerini tam bilmiyorum şuan yeni açmış yakın bi tanıdık adresi tam öğrenince paylaşırım köçük çizik rutuş v.s dahil ihtiyaç olursa kaporta aksamında herşeyi uygun fiyata yaptırabileceğimiz bir yer. birde maslak atatürk oto sanayide Milano otomotiv yılmaz usta ve ekibi var gitmek isteyen arkadaşlara orayıda şiddetle tavsiye ederim ama çok aşırı kalabalık oluyor randevu alırsanız daha iyi olur yılmaz usta teknolojii kısmında da işin motor kısmındada uzmanı genelde Alfa ile ilgileniyo ama ww audi grubunda da yapamayacağı bişey yok bir kaç araba gösterdim aldırmadı bana, bu arabayı onun sayesinde gönül rahatlığı ile aldım, al hiç arkana bakma dedi şeytan kulağına kurşun harbidende öyle sadece gaza basıyorum.... saygılarrr.

Fiyat uygun olmuş
işçilikte iyi söylediğinize göre . Güle güle kullanın

Geri
Üst Alt