Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full + Full + Full ve yine + Full

Birde şu açıdan bakın, gösterdiğiniz araçlar diesel ve otomatik ayrıca 1.4 ve 1.2 style araçlara göre ekstradan 3-4 özellik fazla var diye biliyorum bunları baz aralakta full diyebilirler.(yalnışım varsa düzeltin bunlar tdi larda standart diilmi? ESC + EBA + DSR +XDS + Lastik Basınç Uyarısı + Hill Hold (Yokuş Kalkış Sistemi).)

Aslinda mrt guzel aciklamis.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Valla forumda full kavramı biraz kişilere göre değişiyor demekki...o zamanda adamların böyle yazması normal :confused:

dizelde FR yoksa dizelin full ü style dır o zaman ama benim aracımda esp hill hosd Lastik basınç sensörü 17 Agra jantta var bu araç boş mu yani

Full + Full+ Full da değil hocam...

varmı Dot Matrix ekranın..

Nerde bunuın egzost ucu orijinal spoyleri, b sütun direkleri PianoBlack'i, nerde cupra ayak dayaması pedal seti ayak aydınlatması.. RNS si RCD si.. v.s.

Türkiyede herşey kavram Tartışmasından.. Hatta bilmemekten kaynaklanır...

FR 2.0 TDI DSG nin yanında 1.6 TDI 'ın donanım olarak esamesi okunmaz Fakat İkiside FULL oluyor benim güzel memleketimde..

Ben Anlayamadım bu güne kadar tavsiyem bu kavramları anlamaya çalışacağınıza Markanın üst ve Alt modellerini Takip edin.. ;)

Full + Full+ Full da değil hocam...

varmı Dot Matrix ekranın..

Nerde bunuın egzost ucu orijinal spoyleri, b sütun direkleri PianoBlack'i, nerde cupra ayak dayaması pedal seti ayak aydınlatması.. RNS si RCD si.. v.s.

Türkiyede herşey kavram Tartışmasından.. Hatta bilmemekten kaynaklanır...

FR 2.0 TDI DSG nin yanında 1.6 TDI 'ın donanım olarak esamesi okunmaz Fakat İkiside FULL oluyor benim güzel memleketimde..

Ben Anlayamadım bu güne kadar tavsiyem bu kavramları anlamaya çalışacağınıza Markanın üst ve Alt modellerini Takip edin.. ;)
abi geçin bunları ya bence 1.6 TDI, 1.2,1.4 TSI olarak ayrı ayrı değerlendirilir benim bildiğim 1.6 TDI ın hiç bir modelinde cupra pedal seti piano black sütun olmadığı için style fulldür ha bu arada krom egzoz ucu da var :)

Geri
Üst Alt