Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

full den aldıgım benzin yardım :(

kontrol sonucu hata benzinde ise bence de deponu direk boşalttır ve yakıt filtreni de değiştir o halde gezme. hangi bayiden aldıysan bizimle de paylaşmanda fayda var. Umarım sıkıntın bir an önce geçer.

yarın sabahtan eryaya gıdıcem bakalım sonuc ne olucak.. pendik bahcelıevlerdekı şubeden aldım dun aksam.

bende full den çok yakıt aldım 97 oktan kullanıyorum bugüne kadar sorun çıkmadı ama şu var 1.6 ve daha küçük motorların 95 oktan alması gerekiyor 97 yi tafsiye etmiyolar 1.6 üzeri motorlar için 97 ideal ve şunuda unutmayalım full çok indirim yapmıyor 100 de 7 ye varan diyor kelime oyunu var işin içinde benzinde 100 de 4 de geliyor indirim buda 100 de 15 kar yaptıklarını düşünürsek 100 de 4 indirim sayılmaz sürüden her türlü kazanıyor bu tarz rekabetler bizim için iyi olur ve şunuda belirtiyorum ben arkadaşların yerinde olsam full den alırım maksat rekabet olsun ve bütün istasyonlar indirime gitsin :)

bende full den çok yakıt aldım 97 oktan kullanıyorum bugüne kadar sorun çıkmadı ama şu var 1.6 ve daha küçük motorların 95 oktan alması gerekiyor 97 yi tafsiye etmiyolar 1.6 üzeri motorlar için 97 ideal ve şunuda unutmayalım full çok indirim yapmıyor 100 de 7 ye varan diyor kelime oyunu var işin içinde benzinde 100 de 4 de geliyor indirim buda 100 de 15 kar yaptıklarını düşünürsek 100 de 4 indirim sayılmaz sürüden her türlü kazanıyor bu tarz rekabetler bizim için iyi olur ve şunuda belirtiyorum ben arkadaşların yerinde olsam full den alırım maksat rekabet olsun ve bütün istasyonlar indirime gitsin :)
ben su sartlarda yakınından bıle gecmem bırdaha :)

Ömerim geçmiş olsun.Ben de oradan aldım.Dün akşam 150 km yakın yol yaptım.Hiç bi problem yoktu....

Ömerim geçmiş olsun.Ben de oradan aldım.Dün akşam 150 km yakın yol yaptım.Hiç bi problem yoktu....

abı bende bır ugursuzluk var galıba :) umarım benzın degıldır de ugrasmam.. ama buyuk ıhtımal benzın kısısel fıkrım.. yarın bellı olucak bakalım

Araç 1.6 8v değil TSI. min. 95 oktan yazıyor depo kapağında. Supercharger'lı modellerin kılavuzunda 95 ve 98 oktan benzin arasında güç farkı olabilir yazar. Bizde yazıyor mu bakmadım.

Sorun Full'de değil de istasyonda bence. Eğer benzinden kaynaklandığı kesinleşirse çıkan benzini bir bidona doldur. O istasyona git. "Alın bunu..." de =)

Öncelikle gecmis olsun..bende full den yakıt aldım ve hiç bir şey farketmedi(95 oktan)full bayilik sistemi ile çalışmıyor o yüzden fiyatları daha rekabetci diğer firmalara göre..ancak ben artık kelime oyunları yaptıkları için almamaya karar verdim..ilk mesajlarında hava filtresinin kapağını çıkardığını yazmissin yanılmıyorsam..benim aklıma da onunla ilgili gelişmiş bir sorun olabileceği geliyor..burdan onu yaptir bunu soktur sunu taktir demek pek anlamlı gelmiyor bana nihayetinde yeni ve garantili araba servise gittiğinde ne gerekiyorsa yapacaklardır zaten:)

Geri
Üst Alt