Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

full den aldıgım benzin yardım :(

"pahalıysa vardır bir hikmeti,ucuzsa vardır bir illeti" düşüncesi bence bu konu için doğru bir yaklaşım değil..benim etrafımda da bir sürü kişi var,şikayetçi olan görmedim..ha, ben almıyorum,zira ben markaya göre değil,istasyona göre yakıt alıyorum 10 senedir..3 defa marka değiştirmesine rağmen,hala aynı istasyondan yakıt alıyorum..

haklılık payın var kesinlikle katılıyorum ama bu ilerde sorun çıkarmıcak anlamına gelmez..sonuçta bu benzine kullanan herkezi tanımıyoruz ...belki de tahmin ettğimizden daha çok şikayeti olan vardır..

okula gitmeden önce bırakıcaksın o zamn..başka çare yok gibi...

o ıs hıc olmaz ben kurtkoyde oturuyorum :( dur bakalım yarın ola hayrolda belkı kacarım oglende :(

kı suda var kımsenın basına gelmıcek dıe benımde gelmıcek halı yok. bugun dedım benmı yanılıyprum sorun yokmu forumdan bı arkdası aldım dedım bak bakalım varmı bırsey barız bı sekılde var yanı..kı benzını almadan once en son shellden aldım ve 700 km yol gıttım sorun hıc olmadı kı dun aksam tuzladan geldım e 5 ten pendık full e hıc sıkıntı yoktu aldıktan sonra oldu

ömer sorun benzinle alakalı sanırım oktanı duşuk geliyor. he teklemesi iyi değil sekmanları bozabilir dikkat et derim. bu arada yakıt depolarına su karışmış olabilir ve pompa suyu depoya basmış olabilir. bizim dizellerde ayrıştırıcı var ama benzinlide sadece benzini pislikten suzer o kadar. bence arabayı fazla zorlama oldukça sakin kullan. bittikten sonrada okulun yolundaki bpden al yakıtı. orda yakıt satışı çok hzlı olmadığı için yakıt depolarda dinlenmiş oluyor. yakıt ne kadar dinlenirse o kadar guzel olur. pislik tortu dibine çoker. benden sana tavsiye.

geçmiş olsun ömer yerinde olsam benzini hemen boşaltırdm

bıraz once whıte_xl serhan abıyleydık onunlada test ettık.benzın sorunu buyuk ıhtımal yarın sabahtan bı erya ya gıdıcem :(

ben 3 depo kullandım full'den hiç bir sorun yaşamadım. Full benzini ucuz veriyor, buda bayi karından kıstığı için. Ayrıca yakıtları da Opet terminallerden alıyor şu anda, bugün dolum adalarında Marmara terminalinde sabah 10 gibi 5 adada da Full tankeri vardı. Diğer firmalarda her yazan istasyon kendisinin değil, full farklı bir strateji ile giriyor piyasaya. Ama aldığın istasyonda depo temizliği yapılmamış ise sorun çıkartabilir tabiki.

Full benzin sıkıntılı almayın demek kesinlikle yanlıştır. Eğer benzini kötü ise Opet de kötü olmalı. Bende otobil var ve anlaşmalı bayimiz de opet, yakıta dair şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yakıt filtreni kontrol ettir sıkıntı ondan da olabilir.

ben 3 depo kullandım full'den hiç bir sorun yaşamadım. Full benzini ucuz veriyor, buda bayi karından kıstığı için. Ayrıca yakıtları da Opet terminallerden alıyor şu anda, bugün dolum adalarında Marmara terminalinde sabah 10 gibi 5 adada da Full tankeri vardı. Diğer firmalarda her yazan istasyon kendisinin değil, full farklı bir strateji ile giriyor piyasaya. Ama aldığın istasyonda depo temizliği yapılmamış ise sorun çıkartabilir tabiki.

Full benzin sıkıntılı almayın demek kesinlikle yanlıştır. Eğer benzini kötü ise Opet de kötü olmalı. Bende otobil var ve anlaşmalı bayimiz de opet, yakıta dair şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yakıt filtreni kontrol ettir sıkıntı ondan da olabilir.

abı ben zaten kımseye alma demedın kı sadece benım basıma bu sorun geldı kı almadan oncekı yakıtım shelldı tuzlaya gıttım geldım e 5 ten hıc bırsıkıntı yoktu aldıktan sonra boyle oldu 40 yılda bır sorun cıkarır oda bana cıkarır ıste sans ya :(

kontrol sonucu hata benzinde ise bence de deponu direk boşalttır ve yakıt filtreni de değiştir o halde gezme. hangi bayiden aldıysan bizimle de paylaşmanda fayda var. Umarım sıkıntın bir an önce geçer.

Geri
Üst Alt