Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

full den aldıgım benzin yardım :(

Geçimiş olsun kardeşim bi benzin pompasını söktür belki bi pislik falan vardır. Depoda falan da bi pislik falan geldiyse yaşabilirsin bu sorunu dikkat et

Geçimiş olsun kardeşim bi benzin pompasını söktür belki bi pislik falan vardır. Depoda falan da bi pislik falan geldiyse yaşabilirsin bu sorunu dikkat et

kanka bu hafta bı ev tasıma ısım var o bıtsın arbaayla ılgılenıcem ısalah 3 4 gun sıkıntı cıkarmaz bana

benim bildigim Tsi larda oluyor benimde bir kaç kere başıma geldi bayadır karşılaşmadım.yakıtı her zaman aynı shellden 95 alırdım.bende senin gibi dün akşam 46 litre aldım full den ama 97 aldım bakalım yapcak mı uzun bir aradan sonra.ama shellden alırken başıma geldiği için full de olsa bile benzinden dolayıysa olagan karşılarım. bu arada araçta yazılım var mı ?

hayır yok.ben neden 97 almadım kı dun aksam kı hos adam sormadı bıle dırek koydu arabadan ınene kadar

1.6 olsaydı moturun su bile yakardı:) motorundandır o inşlh düzelir..

bıraz once leonızm yanı dogukan geldı arabayı bı test ettık sorun benzın den buyuk ıhtımalle cunku aynısı onada olmustu.. neyse bıtsın bakalım su benzın bırdahamı full yanından gecmem ne guzel shell den alyrdum ya

Bence bir servisten sormak lazim varsa yakinlarinda tabiki. Ben 4-5 depo aldim.Tanidiklar da aldi, motorlarimiz da yeni tsi. Şimdiye kadar herhangi bir sorunla karsilasmadik cok sukur.

Ben bunu bi kaç kez daha yazdım kusura bakmayın bi kez daha tekrar edeyim belki görmeyen arkadaşlar vardır... Ben aracı 2006 da aldım 1 ay sonra 60000 de bakıma götürdüm gitmeden 1 hafta önce motor arıza lambası yanmıştı... Ustaya ilk olarak onu sordum daha kaputu açmadan benzini nerden aldığımı sordu shell dedim ve şunu söyledi... vw grubunun araçları benzinde katkıyı sevmez o yüzden bp den almalısın bu içindeki shell benzin tamamen bitince sönecek o ışık dedi ve aynen dediği gibi 2 hafta sonra ışık söndü birdahada hiç yanmadı.... Işık yanarken bakımda pc yede bağladı ve hiç bişi görünmedi... Bunuda not etmiş olayım...

Ayrıca geçmiş olsun Ömer...

Geri
Üst Alt