Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full benzin istasyonu libadiye'de.....!

24

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar ucuz benzin satışı yapan full marka benzin istasyonu libadiye'de yakında hizmete açılacaktır...

Adres: libadiye'de eski bp'nin olduğu yerde libadiyeden çamlıcaya çıkarken shell'e gelmeden sağda çamlıcadan göztepe köprüsüne inerken solda kalıyor bizim eve yakın olması ayrıca 10 numara oldu bana:eek:

bayiden daha önceden yakıt aldın mı, nasıl güvenilir adamlar mı? bu petrol işleriyle uğraşan adamlar pek doğru insanlar değil ama neyse.

kasımpasadan taksıme cıkan yolda acıldı ful depoda 25 tl kar etmıs oluyorsun dıger ıstasyonlara gore ayrıca aracımda bı sıkıntıda yasamadım sonra fırmayı arastırdım ole dandık bı fırmada degıl...

Şemun firmayı araştırdım derken Full'den mi bahsettin bayiiden mi?

abi full u arastırdım araplarla sıkı fıkı olan bır fırma ama bayıyı arastırmadım....

bu ındırımden cok faydalanan adam var techturkey de ve sıkayetı olanı duymadım olsaydıda daha 2.gununde yazarlardı.Adamların acılıslar dısında normalde de benzını ucuz verdıklerını duymustum.Taktıklerı ıse dıger ıstasyonlar atıyorum %18 kar ederken bu adamlar %10 kar etmeyı secıyorlarmıs

hani sadece Shell olan istasyonları alıyolardı.. :D :D

Benzin kaliteleri devraldıkları istasyonlarlada alakalı depoları pis ise benzinde pis oluyor ben gene shell den devam edicem bostancı yanyoldaki full alan iki taksiciyle konuşunca biraz şüphelendim alacaksanızda kayışdağını tercih etmeyin derim...

ben kayışdağından aldım 1 depo ve hiçbir sorun yaşamadım

Geri
Üst Alt