Full benzin istasyonu libadiye'de.....! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Full benzin istasyonu libadiye'de.....!

24

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar ucuz benzin satışı yapan full marka benzin istasyonu libadiye'de yakında hizmete açılacaktır...

Adres: libadiye'de eski bp'nin olduğu yerde libadiyeden çamlıcaya çıkarken shell'e gelmeden sağda çamlıcadan göztepe köprüsüne inerken solda kalıyor bizim eve yakın olması ayrıca 10 numara oldu bana:eek:

fnasif

Kayıtlı Üye
bayiden daha önceden yakıt aldın mı, nasıl güvenilir adamlar mı? bu petrol işleriyle uğraşan adamlar pek doğru insanlar değil ama neyse.

SİMON

Kayıtlı Üye
kasımpasadan taksıme cıkan yolda acıldı ful depoda 25 tl kar etmıs oluyorsun dıger ıstasyonlara gore ayrıca aracımda bı sıkıntıda yasamadım sonra fırmayı arastırdım ole dandık bı fırmada degıl...

fnasif

Kayıtlı Üye
Şemun firmayı araştırdım derken Full'den mi bahsettin bayiiden mi?

SİMON

Kayıtlı Üye
abi full u arastırdım araplarla sıkı fıkı olan bır fırma ama bayıyı arastırmadım....

kurtbil

Kayıtlı Üye
bu ındırımden cok faydalanan adam var techturkey de ve sıkayetı olanı duymadım olsaydıda daha 2.gununde yazarlardı.Adamların acılıslar dısında normalde de benzını ucuz verdıklerını duymustum.Taktıklerı ıse dıger ıstasyonlar atıyorum %18 kar ederken bu adamlar %10 kar etmeyı secıyorlarmıs

YCO

Kayıtlı Üye
hani sadece Shell olan istasyonları alıyolardı.. :D :D

LeonRider

Kayıtlı Üye
Benzin kaliteleri devraldıkları istasyonlarlada alakalı depoları pis ise benzinde pis oluyor ben gene shell den devam edicem bostancı yanyoldaki full alan iki taksiciyle konuşunca biraz şüphelendim alacaksanızda kayışdağını tercih etmeyin derim...