Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Full benzin istasyonu libadiye'de.....!

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında 24 tarafından paylaşıldı.

1. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Evet arkadaşlar ucuz benzin satışı yapan full marka benzin istasyonu libadiye'de yakında hizmete açılacaktır...

Adres: libadiye'de eski bp'nin olduğu yerde libadiyeden çamlıcaya çıkarken shell'e gelmeden sağda çamlıcadan göztepe köprüsüne inerken solda kalıyor bizim eve yakın olması ayrıca 10 numara oldu bana:eek:

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    hayırlı olsun ne diyelim :( :)

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bayiden daha önceden yakıt aldın mı, nasıl güvenilir adamlar mı? bu petrol işleriyle uğraşan adamlar pek doğru insanlar değil ama neyse.

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    kasımpasadan taksıme cıkan yolda acıldı ful depoda 25 tl kar etmıs oluyorsun dıger ıstasyonlara gore ayrıca aracımda bı sıkıntıda yasamadım sonra fırmayı arastırdım ole dandık bı fırmada degıl...

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Şemun firmayı araştırdım derken Full'den mi bahsettin bayiiden mi?

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    abi full u arastırdım araplarla sıkı fıkı olan bır fırma ama bayıyı arastırmadım....

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bu ındırımden cok faydalanan adam var techturkey de ve sıkayetı olanı duymadım olsaydıda daha 2.gununde yazarlardı.Adamların acılıslar dısında normalde de benzını ucuz verdıklerını duymustum.Taktıklerı ıse dıger ıstasyonlar atıyorum %18 kar ederken bu adamlar %10 kar etmeyı secıyorlarmıs

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    hani sadece Shell olan istasyonları alıyolardı.. :D :D

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Benzin kaliteleri devraldıkları istasyonlarlada alakalı depoları pis ise benzinde pis oluyor ben gene shell den devam edicem bostancı yanyoldaki full alan iki taksiciyle konuşunca biraz şüphelendim alacaksanızda kayışdağını tercih etmeyin derim...

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    ben kayışdağından aldım 1 depo ve hiçbir sorun yaşamadım

Sayfayı Paylaş