Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fuarda kim kandırmışsa

aracın koltukları yanlıs gormedıysem yapma !! bayı lerın 500e falan yaptırdıgı derı gorunumlu plastıklerden

deriler orjinalmiş

adam kartalda oturuyomus hergun beylıkduzu kartal yapıyomus bazen 2 kere gunde

deriler orjinalmiş

yalan yanlıs ınsanlara bsyler satıyolar o satıcıya da cıdden cok acıyorum ama arabayı soyle ezbere alan ınsanlara da hastayım,ınsan araba alırken herseyını ıncelemez mı nedır ne degıldır demez mı

Benim eski kırmızı leonu satıyorlardı uzay otoda. Gittim bakmaya. Hiç bilmiyormuşum gibi. Adam demezmi bu arabada turbo var 185hp. 2parça boya sadece okadar. Hiçbir sorunu yok dedi.
Araçda ki bildiklerim: araba atmosferik,6parça boya vardı,airbag açılmıştı,debriaj baskı balata bitik,tamponlar hasarlı,torpido kapağı kırık,ayna düğmesi kırık..

Söylediğimde tepki şu: şeyyyy...

deriler orjinalmiş

Kartal beylikduzu hem de gunde 2 kere mi? valla gunde 2 kere kartal beylikduzu delikanlinin aklini alir:)

şaka maka aracı iy satmışlar cupra diye ibizanın full paketinimi vermişler şimdi :D

Geri
Üst Alt