Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FSI motor varmı

xazizx

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2007 model bir leon buldum nıyetlendım gidip gördüm aracı beğendimde.ama az önce seat servisinden aldıgım bilgiye göre Leon 1.6 ların FSI motorlarda lpg nın uyumlu olmadıgını ve sureklı arıza çıkardıgı soylenıldı.
Sımdı benım bıldıgım kadarıyla leonun 1.6 fsı motoru yok diye biliyorum.
Varsa bu bilgi doğrumu . İlgilenen arkadaşlara çok tesekkur edıyorum.

arkadaşlar 2007 model bir leon buldum nıyetlendım gidip gördüm aracı beğendimde.ama az önce seat servisinden aldıgım bilgiye göre Leon 1.6 ların FSI motorlarda lpg nın uyumlu olmadıgını ve sureklı arıza çıkardıgı soylenıldı.
Sımdı benım bıldıgım kadarıyla leonun 1.6 fsı motoru yok diye biliyorum.
Varsa bu bilgi doğrumu . İlgilenen arkadaşlara çok tesekkur edıyorum.

Evet 1.6 fsi var ancak Türkiyede olduğunu hiç duymadım...

seat servisindeki usta sureklı leon 1.6 fsı motorlu aracların geldıgı ve lpg lı araçlarda çok sorun yasadıklarını söyledi bana.

Oyle bir araba yok yani 1.6 fsi yok 2.0 fsi 150hp lik var o da cok nadir yani 1.6 fsi var diyen ustayi birak sen:))

1.6 fsi yok hocam. Yanlis ustaya gitmissin sen kac ordan :)

1.6 fsi var ancak ülkemizde yok yav...
Eğer varsada bi elin parmaklarını geçmez

Leonda yok. Golfte var 1.6 fsı, 2.0fsı var.
4.2fsı var :D 5.2fsı var falan :D fsı kayniyo ama 1.6 fsı leon yok

Leonlarda 1.6 fsı motor türkiyede yok maalesef.

Geri
Üst Alt