Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FSI mı degıl mı?

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
oncelıkle herkese mrb arac buldum ancak bu sefer sorular kafamda olustu cıkmak bılmıyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2006-volkswagen-golf-1-6-comfortline-lpg-li-66230789/detay/

l
ınkdekı arac 21.500 e anlastım adam ılk sahıbınden kaporayı gonder ılanı ınt den kaldırıyım dedı kutahyalı bır arkadsım da orası kutahyanın en tehıkelı yerı derı dolandırıcılık olabılır dedı nerden vardınız bu konuya dersenız arac arka fotosuna baktınız da 1.6 yazıyor yanında fazla bosluk var sankı FSI yazısı sokulmus gıbı geldı kı bırde aracın ıc fotosuna baktıgım da 6vıtesı gorur gıbı oldu net olmamakla beraber adamı aradım adam normal 1.6 dıyor plakayı gızlemıs plakası 34..... sorguladım 2009 da bır adet hasarı cıkıyor sızce ne yapmalıyım ?

Dikkatli bakarsan 1.6 yazısının yanını aynı renkle silmişler photoshop veya paint ile:) yani FSi yazıyor orda
Araçta 6 vites normal 1.6 değil bu bir iş var bence bu ilanda kasıtlı olarak FSI yazısı silinmiş.

aracın gerçek resimleri değil gibi geldi bana :confused:

Fsilar 16v 115 hp. 8v 105hp arasindaki fark o

Evet araç 1.6 FSI niye normal 1.6 diye gösteriyor çok ilginç. Kötü kokular alıyorum..

FSI zaten 1.6 115HP değilmi ? düz 1.6 da 102HP

kardesım FSI tutulmayan bır motor lpg de her seferınde arac 1 devır altına dustugunde 4 sn kadar benzın tuketır sonra tekrar lpg ye gecer bunu her seferınde tekrarlar kı bu sebebdendır FSI da LPG tasarrrıufu %30 cıvarındadır

park sensorleri ve arka koltuk comfortline, 6 vites olması FSI ama yazı 1.6 çok kmik dimi :Dbirde anteni var tabi. benm 1.6 da anten yok meesela.
1.6 COMFORTLINE ile 1.6 FSI COMFORTLINE arasına bi bakın derim

Geri
Üst Alt