• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fry: "Şampiyonluğu Çantada Keklik Görmüyoruz"..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
31
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Brawn GP, Red Bull Racing'in henüz şampiyonluk yarışının dışında kalmasının sözkonusu olmadığını belirterek, takımın çok güçlü ve çok iyi finanse edildiğini söyledi.

Sezonun son üç yarışı öncesinde Sebastian Vettel'in, şampiyona lideri Jenson Button'ın 25 puan gerisinde olmasına karşın Brawn GP CEO'su Nick Fry, şampiyonluğu hala cepte görmediklerini ifade etti.

Fry, "Benim (geriye kalan son üç yarışa bakışım) yine her yarışı esas alarak mücadele etmek. Red Bull'un sadece yetenekli kişilere sahip değil, aynı zamanda bizimkinin en az iki katı kaynağa sahip olduğunun da farkındayız. O yüzden bu önümüzdeki yarışlarda birçok şeyler yapabilirler" dedi.

Şanslarının kötüye gitmesi ve şansın Red Bull'un yanında olması halinde durumun değişebileceğini kaydeden Fry, "O yüzden şampiyonluğu çantada keklik görmüyoruz" diye konuştu.

Bu arada, son yarışlarda aldığı kötü sonuçlara rağmen, şampiyona liderliğini kontrollü bir şekilde sürdüren Button'ın tutumunu öven Fry, İngiliz pilotun işleri yeniden koyma konusunda büyük bir yeteneğe sahip olduğunu söyledi.

Fry, "Singapur'daki sıralamalar bunun en iyi örneği. Sıralamalarda hayal kırıcı bir sonuç aldıktan sonra, yarışta en iyi sonucu almaya odaklandı" dedi.

TurkiyeF1.com
 

Byefsane

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
3,556
Yaş
28
İsim
Atilla Peynirci
Nereden
Isparta
Plaka
32AP154
Teşekkürler
 
Üst Alt