Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Frene basınca ibre deki sarı arıza ışığı!!

Pulse59

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1 hafta önce başıma birşey geldi frene basınca sanki arkada ampullerden biri patlak mış gibi arıza yakıyor tek tek hepsi kontrol edildi vag kablosu ile arıza tarandi ancak nafile başına gelen veya yardımcı olabilecek biri varsa şimdi den teşekkür ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadece frene basinca mi oluyor. Devamli oluyor mu yoksa bir anlik mi oldu.

Sadece frene basinca mi oluyor. Devamli oluyor mu yoksa bir anlik mi oldu.
Arabamın soğuk havada 3/4 gün kadar bekledi olduğu yerde ondan sonra ne olduysa oldu arabayi çalıştırın ca frene basmaz isem o arıza ışığı yanmiyo ama frene basınca tekrar ediyor,aracı stop edince tekrar çalıştırın ca yanmiyor..aslında sarı uyarilar bizim duzeltebilecegimiz arıza lar ama bunu bir türlü çözemedim

Arabamın soğuk havada 3/4 gün kadar bekledi olduğu yerde ondan sonra ne olduysa oldu arabayi çalıştırın ca frene basmaz isem o arıza ışığı yanmiyo ama frene basınca tekrar ediyor,aracı stop edince tekrar çalıştırın ca yanmiyor..aslında sarı uyarilar bizim duzeltebilecegimiz arıza lar ama bunu bir türlü çözemedim

Bende de bi iki kere yakmisti ve sönüyordu. Hepsini kontrol ettim sıkıntı gormedim. Sonra bi daha da yapmadı. . .

Anladım belki düzelir kendisi umarım havasal durumlar dan dir bakalım iyileşsin havalar biraz teşekkürler bilgilendirme için üstad

Geri
Üst Alt