Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren ve sis lambası ne alaka ?

olsun bakalım o günlerde gelir gömeriz karada....

Sisler Derken Arka Sis degilmi sol taraftaki?

doğrudur selçuk:eek:key:

sorunun nereden kaynaklandığını buldum ve EPC ışığınıda yaktım :) aşağıdaki temsili resimdeki ok işaretiyle gösterdiğim bagaj tesisat kablolarında kırık veya kopma var. dıştaki siyah lastiği çıkaramadım ama biraz oynayınca farklı kombinasyonlarla stop ışıklarının yandığını gördüm. bu arada şuan fren lambam hiç yanmıyor :)

SEAT-Cordoba-1-6-16V--2006-2009-.jpg

Ekli dosyalar

• SEAT-Cordoba-1-6-16V--2006-2009-.jpg
    SEAT-Cordoba-1-6-16V--2006-2009-.jpg
    35.1 KB · Görüntüleme: 18

sorunun nereden kaynaklandığını buldum ve EPC ışığınıda yaktım :) aşağıdaki temsili resimdeki ok işaretiyle gösterdiğim bagaj tesisat kablolarında kırık veya kopma var. dıştaki siyah lastiği çıkaramadım ama biraz oynayınca farklı kombinasyonlarla stop ışıklarının yandığını gördüm. bu arada şuan fren lambam hiç yanmıyor :)

Ekli dosyayı görüntüle 8199
iyi bari sorun bulundu:) artık baga gidebiliriz :eek:stop lambasız daha havalı duruyor cordi gardaşımmm:D cumartesi bi elektrikci mustafa kardeşimizin yanına git sen en iyisi hem baga davet et mangala böylece yha ikram eder yaada para almazz senden
:D

Ekli dosyayı görüntüle 8199

Burdan Bagajını Sık açıp kapadıgın sonucuna varıyorum sorunun bulunmasına sevindim..

Burdan Bagajını Sık açıp kapadıgın sonucuna varıyorum sorunun bulunmasına sevindim..

evet kardeşim çok sık kullandığım kesin ama ne kadar sık kullansamda böyle bir sıkıntı olması çok garip:confused:

ok'la göstermiş olduğum plastik hortumun tm ortasında problem. nasıl çözeceğim hakkında hiç fikrim yok :(

evet kardeşim çok sık kullandığım kesin ama ne kadar sık kullansamda böyle bir sıkıntı olması çok garip:confused:

ok'la göstermiş olduğum plastik hortumun tm ortasında problem. nasıl çözeceğim hakkında hiç fikrim yok :(

Bence Sen kendinde yapabilirsin açıla kapana orasının altındaki kablo kırılmış digerine temas ediyor anlaşılan..

Geri
Üst Alt