Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren ve sis lambası ne alaka ?

RD38

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün farkettim, aracımda fren'e bastığımda stop lambalarındaki fren lambalarım yanıyor fakat arka sis'te fren lambalarıyla birlikte yanıyor. hiç bir anlam veremediğim bu sıkıntıyla daha önce karşılaşan veya neden olduğu hakkında bir fikri olan varmıdır.:confused:

yakında oto elektrikciye felan gittinmi kardeşim orda sis ve stop lambalarını birlikle baglamış olabirimmi veya bi saşe durumu söz konusumu bi incelemek lazım :confused:

yok kardeşim gitmedim, herhangi bir oynama felan olmadı yani.
durup dururken olan birşey bu ama aklım almadı bi türlü.

olmadı c.tesi günü gidip gösterecem

resul bazı arızalarda araç acil moda geçiyor ve alternatif lamları yakıyor ampullerin de veya tesisatta sorun olabilir kontrol ettirmek gerek. yeni sanayi süha petrol arkasında büyük camii yanında yıkamacılar sokağında doğuş elektronik var mustafa usta var yanına git selamımı söyle çözecektir,,,

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
resul bazı arızalarda araç acil moda geçiyor ve alternatif lamları yakıyor ampullerin de veya tesisatta sorun olabilir kontrol ettirmek gerek. yeni sanayi süha petrol arkasında büyük camii yanında yıkamacılar sokağında doğuş elektronik var mustafa usta var yanına git selamımı söyle çözecektir,,,

anladım abi, cumartesi günü gidecem büyük ihtimal.
yanlış hatırlamıyosam bi ara buluşmaya seninle beraber gelmişti değilmi.

anladım abi, cumartesi günü gidecem büyük ihtimal.
yanlış hatırlamıyosam bi ara buluşmaya seninle beraber gelmişti değilmi.
kestane cizen arkadaş evett :D o bir efsaneee:eek: bakın havalar sogunu kar düşmeden gelin koyalım organizasyonun adını sonra hasta oluyonuz herkez ben gibi kar kaplanı degill puhaha

• Beğen
olabilir baya bi ara verdik sanırım. :eek:key:

yalnız önce benim arızayı çözmem lazım yoksa frene basınca sisler yanarsa ben buluşmaya nası gelirim değilmi :D:D:D

o zaman haftaya bi gün kararlaştıralım fatih tatlı getirecek :D bizde bi mangal yakarız artıkk bi üstümüz is koksun organizasyon yaptıgımız belli olsunn:eek: derken kestaneler cayla beraber sobamızda tıkırdarken

• Beğen
Geri
Üst Alt