Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren ve ses

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracımda fren yaparken sanki tampon yere sürtüyomuş gibi ses çıkıyo bide haraket halinde sağ taraftan metal metale sürtüyomuş gibi ses çıkıyo bunun sebebi nedir acaba cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Benim bocanegrada da problem vardı o sesi disklerden yapıyormuş hafif taşlattırıp giderilmişti (yeni sahibi öyle yapmış)

Sağ taraf derken motor kısmından geliyorsa sağ yürüyen aksam tarafına baktırmak lazım

balataya küçük bir taş parçası falan sıkışmış olabilir, çok kumlu falan bir yerlerden geçtiniz mi?

Cevaplarınız için teşekkürler sağ taraf dediğim lastik tarafından geliyo ses. Evet bu ara kumlu taşlı yollara çok girdim yol çalışmaları bitmiyoki :)

10 15 dakikalik is siz cat kapi gidin bakarlar, en azimdan tespit yapilir, 2 hafta oyle gezilmez.

En kotu sanayiye gidin orada da bakilabilir

10 15 dakikalik is siz cat kapi gidin bakarlar, en azimdan tespit yapilir, 2 hafta oyle gezilmez.

En kotu sanayiye gidin orada da bakilabilir

Daha öncede randevusuz 5 dk lık bi iş için gittim almadılar randevusuz hiç bi aracı alamam dedi adam artık dediğiniz gibi sanayiye götürüyim

Merhaba arkadaşlar aracımda fren yaparken sanki tampon yere sürtüyomuş gibi ses çıkıyo bide haraket halinde sağ taraftan metal metale sürtüyomuş gibi ses çıkıyo bunun sebebi nedir acaba cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
o sorun bende de oluyor sürekli çok gıcık birşey geçenlerde 4 disk 4 balata yaptım taze olduğu için eski ses kalmadı ama jant ne kadar açık ise o kadarda toz alıyor yapcak birşey yok yıkanınca gidiyor. yada balata spreyi ile gezeceksin çok büyük sorun değil bana kalırsa

Geri
Üst Alt