Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren Disk'lere kaliper kapak taktırmak ?

Mmt38

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selamlar. Bende seat İbiza var. Gecen gün arkadaşımın aracında ( Jetta ) fren Disk'lerin de kırmızı şekil de kapak gördüm. Bende taktırmak istiyorum cok pahalı bisey deil araştırdım biraz fakat bunların araca herhangi bir zararı var mı yok mu tam detaylı bilgi bulamadım. Eğer daha önceden tecrübesi olan varsa paylaşabilirse cok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Herkes takıyor takanlardan bilgi aldım sıkıntı oldu mu diye hiç bir sıkıntı olmadı diyor takmayanlarda erir vs vs diyor bende takmayı düşünüyorum 15 lira birşey çokta güzel duruyor.

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle o görmüş olduğunuz kapaklar belli jant ölçüsü altına TAKILAMIYOR.
17" altı...
Jant içine sürtme yapıyor.
O 15tlyi sprey boyaya verip bir güzel boya derim.
4e135822ccfa0712d61cd83447f86fee.jpg

Trakyalı Gönderdi...

Benim pek hosuma gitmiyor.
Yapay bir goruntu veriyor acikcasi.
Isiya dayanikli, araca uyumlu bir renge boyanmasi daha mantikli.

Evet araştırırken dikkatimi çekti 16" jant altına olmuyormus. Fiyat aralıgı 30-50 arası 4 adet alımın da. İnternette 30 tl ama eğer gidip sanayide taktırırsanız 50 tl alıyorlar diye biliyorum. O zaman jant ebatı küçük olduğu icin en mantıklısı boyatmak olur

Geri
Üst Alt