Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fren Diski Modifiyesi

Konu, 'Tuning' kısmında SSRHTT tarafından paylaşıldı.

1. SSRHTT

SSRHTT SCW Üyesi

45
    11
    8
    Merhaba Arkadaşlar,

Aklıma takıldı, olabilirliğini sorguluyorum. Fren disklerini büyütmek bunlara, bu büyük disklere büyük kaliper takmak olabilir mi? Yada buna benzer bir uygulama yapıldı mı duyan gören bilen var mı?Bu uygulamayı 1.4 tsi leona uygulamayı planlıyorum. akabinde motora ufak dokunuşlar yapmayı amaçlıyorum. Sonuçta motor modifiyesi düşünen motorun gücünü nasıl arttırımdan ziyade artan motor gücü karşısında aracı nasıl çabuk durdurumu düşünmeli kanaatindeyim. yorum düşünce ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. arama yaptım ancak tam olarak bu sorunun cevabını forumumuzda göremedim. daha önceden böyle bir konu açıldıysa çok özür dilerim.

İyi forumlar...

2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] abi senin konu sen hızlısın çünki

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  4. SSRHTT

SSRHTT SCW Üyesi

45
    11
    8
    Teşekkür ederim Ali. Kesinlikle işimi görür.
    Sanırım haftaya bunu alırım SEAT LEON 2 Spor Fren Diski Ön 1.4 TSI 288 mm (Çizgili) - BREMBO MAX | BREMBO FREN DİSKİ (SPOR TİP) | OtoSuperMarket.com
    birde buna göre kaliper araştırmasına gireceğim. orjinal kaliperler yukarıda linkini verdiğim disklere olmayacak sanırım. Kaliperide halledersem aracıma uygulayıp yorumlarımı paylaşacağım.
    daha önce stok fren sistemini bunlarla değiştiren arkadaşım oldu mu? yorumları önemli olurdu.

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    serhat bunların kodlarını al aksarayda daha ucuz bulabilirsin hem kaliperde vardır görerek alırsın

6. merthancupra

merthancupra SCW Üyesi

21
    5
    3
    Yerinizde olsam Tarox yada Ebc disk(tercihe göre hava kanallı),4 pistonlu Brembo kaliperler,Ebc Red Stuff balata ve Goodrich çelik fren hortumları aldığınız zaman çok sağlıklı ve kaliteli fren sisteminiz olur ama maliyetli olur tabiki.
    Brembo'nun fren diskleri ve balataları Tarox yada Ebc kadar başarılı değil. Ama kaliperlerde daha iyi bir marka olduğunu düşünmüyorum.
    Jantlara çarpmadığı sürece büyütebilirsiniz diskleri.

7. SSRHTT

SSRHTT SCW Üyesi

45
    11
    8
    abi adres vermen mümkün olur mu? aksarayı fazla bilmem

8. SSRHTT

SSRHTT SCW Üyesi

45
    11
    8

kıymetli önerilerin için çok teşekkür ederim. kesinlikle dikkate alacağım. uygulamayı yaptıktan sonra izlenimlerimi burada sizlerle paylaşacağım.

9. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    serhatcım adres olarak tam bilmiyorum ama iki üç sokak var hepsi oto parça ve aksesuar satıyor

10. SSRHTT

SSRHTT SCW Üyesi

45
    11
    8
    teşekkür ederim abi öyleyse bulurum oraları.

Sayfayı Paylaş