Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fransız ürünleri

Ben İlk uygulamayı carrefour'a gitmeyerek yaptım. Ben kendimden sorumluyum arkadaşlar. Başkalarının ne yaptığı beni hiç mi hiç ilgilendirmez. Benim vicdanım rahatlıyor inanın. Eğer bu tip insanlarda bir nebze ''Vatan, millet sevgisi'' ufak bir tarih bilgisi olsa onurlarını, gururlarını çiğneyip gerekli hassasiyeti gösterirler.

bu sarkozi ye de bi soykurım yapmak lazım it herifler....................:kizgin:

vlla ben antep kadar inatçı ve milliyetçi bir yer görmedim tebrikler antep..burda karfu varken alışvarişe gittiğimde..gitme hoca o ipnelerin yerine... bak bim var oraya git çergibozanlar var oraya git ddiyorlardı ..ve gidenlerin azlığı sebebi ile carfur bu bölgeden maraş antep den çekildi..
hak ediyor antep GAZİ yi hak ediyor maraş KAHRAMANLIĞI...
sevgiler öpücükler...
ermenilerle bir sorunum yok eniştem ermeni
soykırım yoksa YOOOKTUR
savaş varsa ölen vardır bu kaçınılmaz
sitemizde ermeni arkadaşlarımız var..okurken ermeni arkadaşlarım vardı hiç bir zaman düşmanlık yapmadım öyle düşünmedim..
dostum dosttur
elin 3-5 fransızı...onlarda ayağımın altında posttur

vlla ben antep kadar inatçı ve milliyetçi bir yer görmedim tebrikler antep..burda karfu varken alışvarişe gittiğimde..gitme hoca o ipnelerin yerine... bak bim var oraya git çergibozanlar var oraya git ddiyorlardı ..ve gidenlerin azlığı sebebi ile carfur bu bölgeden maraş antep den çekildi..
sevgiler öpücükler...
soykırım yoksa YOOOKTUR
sitemizde ermeni arkadaşlarımız var..okurken ermeni arkadaşlarım vardı hiç bir zaman düşmanlık yapmadım öyle düşünmedim..
dostum dosttur

alkış varol abi:eek:key:

sevgiler öpücükler...
soykırım yoksa YOOOKTUR
dostum dosttur
helal olsun...GAZİANTEP seninle GURUR duyuyor...

ben ne yapayım şimdi hayatım allak bullak oldu
arabaya yeni aldığım michelin lastiklerle yılbaşında fransaya tatile gitmek için totelden depoyu fulleyip hava alanına gidecektim air france ile yallah fransaya
pierre cardinlerimi giyip locoste lerimi kuşanıp fransız parfümlerimi sıkıp
hanıma :
-hanım hanım şu Louis Vuitton çantanı kolunda taşıma valize koy hava alanında uğraşmayalım deyip arıza ışığı yakacaktım
fransaya gittiğimde burdan götürdüğüm kucak dolusu paraları har vurup harman savuracaktım
dönüşte evde eksik olan tefal tencere tava düdüklü tencere ve burda bulmakta zorluk çektiğim peynirleri alacaktım

belki bunları yapamam ama elimden gelenide ardıma koymam
aslında şu sarkozi birdaha gelsede şuna ben bir sarksam nasıl olur?

dün istanbulda polis araçları anons yapıyormuş fransız araçlarına reno citroen pejo araçlarını dışarıya çıkarmayın diye.. bi kaç fransız marka aracıda yakma çabasına girmişler pkk yanlısı kişiler tarafından ne kadar doğru? bilgisi olan varmı

ben ne yapayım şimdi hayatım allak bullak oldu
arabaya yeni aldığım michelin lastiklerle yılbaşında fransaya tatile gitmek için totelden depoyu fulleyip hava alanına gidecektim air france ile yallah fransaya
pierre cardinlerimi giyip locoste lerimi kuşanıp fransız parfümlerimi sıkıp
hanıma :
-hanım hanım şu Louis Vuitton çantanı kolunda taşıma valize koy hava alanında uğraşmayalım deyip arıza ışığı yakacaktım
fransaya gittiğimde burdan götürdüğüm kucak dolusu paraları har vurup harman savuracaktım
dönüşte evde eksik olan tefal tencere tava düdüklü tencere ve burda bulmakta zorluk çektiğim peynirleri alacaktım

belki bunları yapamam ama elimden gelenide ardıma koymam
aslında şu sarkozi birdaha gelsede şuna ben bir sarksam nasıl olur?
ömürsün varol abi ya...:)

Geri
Üst Alt