Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fransız ürünleri

keşke yapabilsek bizim kinimiz boykotumuz malesef çok kısa sürüyo....

kesinlikle katılıyorum sana gökhan abi bu sıralar olaylar var herkeste bir gaz (kimse üzerine alınmasın) 1 ay sonra inanın boykotun b si bile yapılmayacaktır ükemizde . Yapılanları çabuk unutan bir ülkeyiz malesef :(:(:eek:

Dün Melih Gökçek Ankara'da Fransa Büyükelçiliğinin önüne Fransızların yaptığı katliamları anlatan bir anıt yaptıracağını açıkladı.... Bu sefer yaptırımlar ciddi anlamda olucağa benziyor....

Kararı cıkaran ulke Fransa ama Dünya üzerinde sömürge uygulamasını devam ettıren ender ulkelerden bırıdır.

Bazı urunlerını secerek alıyordum ama sımdı bır daha Fransız bırsey almam....

Walla benım Lacoste giyecek param yok zaten danone yerinede sütaş - pınar yada yörsan ürünlerini tercih ediyorum
arabamda ispanyol alman karması farkında olmadan aldıgımız şeylerde varsa daha dikkatlı oluruz
yalnız;
bireysel boykot çokta işe yaramaz bence
ben tam aksini düşünüyorum kişisel boykot çok önemli ama bütün toplum tek yürek bunu yapamıorz malesef..

Bu tamamen ermeni vatandaşların oylarını toplamak için iç siyasi bir manevra,bunu Fransadaki kundaktaki bebek dahi biliyor, zaten Sarkozy nin başdanışmanı ermeni asıllı Deveciyan.

İşin Garip tarafı bunu meclise tasarı olarak sunan milletvekili ise fransanın katliamlar yaptığı cezayir asıllı Valerie BOYER,artık nasıl bir satılmışlık olduğunu düşünün.

Ayrıca şuda önemli 570 sandalyeye sahip Fransız parlemantosunda katılım sadece 50 kişiydi,yani bu senatoda oylandığında 570 milletvekili olacak,o yüzden milyarlarca euroluk anlaşmalara sahip Türkiye yerine ihracat-ithalatı 100 milyon euroyu bulmayan Ermenistanı tercih edeceğine inanmıyorum.. He olursa halk olarakta hükümet olarakta en sert tepkiyi vermemiz gerekir.Artık Fransadaki her seçim dönemindede Ermeni oylarını toplamak için bir parmak bal çalmalarıda bıraktırmak lazım bir şekilde..

emin olmaya gerek yokki son kararım diyebilirim...aile olarak hiç bir fransız malına para vermeyiz...iş hayatımda da öyle kullandığım parfüme kadar fransız özelliğini ararım...birçok araç aldık çok şükür fransız alıp satmadık...carrefour da antepte kapandı çok sevindik...bir safkan GAZİANTEPLİ olarak atalarımıza şehitlerimize saygı olarak fransız malını allah kısmet etmesin...

Bence bireysel boykot çok önemli, bu şey mantığı gibi herkes kapısının önünü süpürse her yer tertemiz olur bence düz mantık bu

Geri
Üst Alt