Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fransız ürünleri

Konu, 'Sohbet' kısmında Ali tarafından paylaşıldı.

1. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Arkadaşlar aşağıdaki linkte bazı Fransız ürünleri yer almakta.. Bu konuda fazla söze gerek yok diye düşünüyorum.. Son günlerde yaşananlar ortada..

Fransız Mallarını Boykot Edelim

erkani, habildinar ve freesezar bunu beğendi.
  2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    biz Gaziantepliler olarak 11 ay fransız saldırısına maruz kalmışız ve 6317 şehit verdik...yine de şehrimizi vermedik hayatım boyunca fransız malı kullanmadım kullanmam da...........

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Adam secim ayagina fransadaki ermni vatandaslarin oylarini toplamaya calisyo cahiller birbirine giriyo diger turk fransizlar beraberce gulup geciyor

Bunu beğendi. SeatClubWorld bunu beğendi.
  4. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    bakalım carrefour dakı alısverısler ne kadar azalacak !!! bakalım danette den hangı yavrumuz vazgececek :( uzgunum ama bırınden kacsak oburu mutlaka bulacak

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.
  5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    israil mallarnı boykot edemedik ama bunu istersek edebiliriz diye düşünüyorum

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Fransa'nın ne karar aldığı yada başka bir ülkenin ne dediği bizi bağlamamalı.
    Biz gerçeği göstermeyi beceremiyoruz sıkıntımız bu ve kime ne ispatlamaya çalışıyoruz.
    İsteyen inansın ismeyen inanmasın biz çok asil bir milletiz.İşine gelmeyen-inanmaya kendi bilir.
    Devlet gerçekten boykot etmek isterse Fransa'nın F si bu ülkeye giremez!
    Fransa kaç paralık ülke ki onların kararını kaale alalım.Melez bi ülke başka birşey değil.

xx

7. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Walla benım Lacoste giyecek param yok zaten danone yerinede sütaş - pınar yada yörsan ürünlerini tercih ediyorum
    arabamda ispanyol alman karması farkında olmadan aldıgımız şeylerde varsa daha dikkatlı oluruz
    yalnız;
    bireysel boykot çokta işe yaramaz bence

8. abd_aslan

abd_aslan SCW Üyesi

100
    13
    18
    Birimiz yapsak digerimiz yapmayiz. Senesini tam hatirlamiyorum ama ya 98 di ya da 2001 di italyaya da boykot uygulamistik ama sozde kalmisti. İns. Adam gibi kenetlenir bu kez yapabiliriz.

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    keşke yapabilsek bizim kinimiz boykotumuz malesef çok kısa sürüyo....

Bunu beğendi. PORO bunu beğendi.
  10. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    devlet düzeyinde boykot şansımız yok malesef..ama millet düzeyinde elimizden geleni yapmalıyız..

Sayfayı Paylaş