Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fr'a full led sonradan ekletilebilir mi...

görünen far değişince malesef olmuyor işin arka kısmında bir dünya elektronik aksam var! belki daha sonra tuning firmalarının getirdiği farları takabilirsiniz ama bu seferde muayene sorun olur far yıkama isteniliyor led mercek farlara, yani sonradan olucak birşey değil bu sistem malesef hiç uğraşmayın satıp yenisini almak arkadaşlarında dediği gibi daha avantajlı olur kesinlikle.

görünen far değişince malesef olmuyor işin arka kısmında bir dünya elektronik aksam var! belki daha sonra tuning firmalarının getirdiği farları takabilirsiniz ama bu seferde muayene sorun olur far yıkama isteniliyor led mercek farlara, yani sonradan olucak birşey değil bu sistem malesef hiç uğraşmayın satıp yenisini almak arkadaşlarında dediği gibi daha avantajlı olur kesinlikle.

ki sunroof da olmazsa olmaz diyosan sonradan takılacak bişey olmadığı için zor iş

Arkadaşlara ben de katılmıyor değilim. Aracınız sonuçta yeni, imkan varsa satın yenisini alın belki biraz zarar olur ama kafa da rahat olur. Sonradan yapılma far olayına hiçbir zaman sıcak bakamadım nedense. Herşeyin bir orjinalliği var. Ha, servis "biz yaparız" bunu derlerse de fiyat ta abartı değilse elbette serviste yaptırın.
Bir de şu var, servis yapamayız edemeyiz diyemez. Sonuç olarak full donanımlı kaza yapmış bir araç gelse "biz bunu yapamayacağız" mı diyecekler sanki? Yetkili servis istedikten sonra yapar.

Bizim vag-com özelliklerini servise açtırmalarını rica ettiğimizde "bizim cihazımız desteklemiyor" gibi cevaplar da gelebilir. :) Bunlara da hazırlıklı olmak lazım.

nasıl sonradan normal leonlara xenon takılıyosa bunada led takılır ama fabrıka cıkısından pahalı olucak

Vedat kardeşim öncelikle aracın hayırlı olsun... Bak ne güzel yeni Leon almışsın boşver Led far olmus olmamış hiç takma bunları keyifle aracına bin için rahat olsun öyle satayım full ledli sunroof lu alayım falan diye düşünme bence... Bu arada benim 1.2TSI DSG'm de en geç çarşamba günü elimde olacak... :)

Olmaz diye birşey yoktur sen paradan haber vermen yeterli. Keşke bazı şeyleri önceden görebilsek dimi...hayırlı olsun aracınız takmayın kafanıza bu şekilde kullanırsınız...

Çok masraflı bir degisim olur gibi duruyor. Bir de fabrikasyon kadar iyi olur mu tartışılır. Ben sizin yerinizde olsam bu degisiklige hiç gitmem. Araç bu haliyle de oldukça guzel. Hele bunu satıp yenisi almaya kalkmak ise cesaret isi bence. Kaybınız fazla olabilir.

Vedat kardeşim öncelikle aracın hayırlı olsun... Bak ne güzel yeni Leon almışsın boşver Led far olmus olmamış hiç takma bunları keyifle aracına bin için rahat olsun öyle satayım full ledli sunroof lu alayım falan diye düşünme bence... Bu arada benim 1.2TSI DSG'm de en geç çarşamba günü elimde olacak... :)
güle güle kullanmayı Rabbim nasip etsin Alper Abi, hayırlısı burası bir çeşit aile ortamı dertleniyor ortaklaşa işte maksat acımızı hafifletmek sevincimizi paylaşmak :) yok satmam artık ya fazlasıyla memnunum zaten...

Çok masraflı bir degisim olur gibi duruyor. Bir de fabrikasyon kadar iyi olur mu tartışılır. Ben sizin yerinizde olsam bu degisiklige hiç gitmem. Araç bu haliyle de oldukça guzel. Hele bunu satıp yenisi almaya kalkmak ise cesaret isi bence. Kaybınız fazla olabilir.
yok Murat satmam ama para problemim olmadığı için çok tutarlı bir şey olmazsa uygulatmayı düşüneceğim ama bununla ilgili bir bilgi paylaşımı olmadı arkadaşlardan ...

Projenize bu forumda cevap verebilecek bir arkadas bence yoktur. Bunu servisler bile bilmiyordur çok büyük ihtimalle. Eğer ingilizceniz veya bilhassa almancaniz varsa oldukça faydalı olan UK ve Almanya kaynaklı siteler var. Oralarda araştırmak daha faydalı olacaktır.

Geri
Üst Alt