Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR5675

bakihsan

Kayıtlı Üye
4797dfc9edd9b54cb9c1c1ccb66901f1.jpg

Merhabalar

Aracim 1.6 tdi dsg 2016 Mart ayinda aldim. Alir almaz komple seffaf kaplama yaptirdim.Yaklasik 3.000 km yaptiktan sonra 3.5 lik yay taktim. Ardindan spoyler ve maspiyel yaptirdim. Maslak Tanzer ustada komple on cam dahil film yaptik.
Arac suan yaklasik 8.000 km oldu cok memnunum. Yakin bir zamanda Maslak BTG tuning te SuperChips yazilim yaptirmayi dusunuyorum. +37 hp +75 nm tork degerleri veriyolar telefonda sordugumda 1.600 tl dediler

maşallah arabanız can yakıyor :) rabbim kazasız belasız bınmek nasip etsin..sponsorumuz ecufasttan teklif alabilirsiniz...

Tesekkurler Rabbim hepimizi kazadan beladan korusun. Ecufastta olabilir bi kac gun icinde kesin bi karar verip yaptirmayi dusunuyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yazilim dsg sanzumana zararli oldugunu duymustum bi problem.olur mu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah çok güzel olmuş spoiler ve marspiel ne kadara mal oldu

Sent from my D6503 using Tapatalk

Bir cok forumdan baktim 300 nm torka kadar yukseltilebilir ustu riskli diyolar. Sahsen fikrim sıfırdan kalkista cok yuklemeden, motor ve sanzuman yagları sogukken basilmassa problem cikaracagini sanmiyorum

Tesekkurler spoiler ve marspiyel plastik malzemeden 700 tl ye yaptirdim. Servis 3100 tl istedi :D

maşallah hayırlı ugurlu olsun buluşmlarada bekleriz....

Tesekkurler spoiler ve marspiyel plastik malzemeden 700 tl ye yaptirdim. Servis 3100 tl istedi :D

maşallah aslana yanlız 1600 yazılım için 2 katı para değil mi ? benmi yanlış anladım

Geri
Üst Alt