Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fr veya cupra on arka tampon lazım :(((((((

Tampon var da fiyat servisler için yüksek, hariçten fiber vb. malzemeden yapımı da güvenemiyorum.

Tampon var da fiyat servisler için yüksek, hariçten fiber vb. malzemeden yapımı da güvenemiyorum.

fibere güven me arkadaş astraya opc ön arka kit yaptırdı çarşamba tümseğe sürttük ön tampon kırıldı hemen gece 12 ye kadar uğraştılar tekrar yapıştırdılar
sonra tampon yerine oturmadı kaput kapanmıyodu kastıra kastıra kapadılar kaputu malzeme çok dandik ve işçilik sıfır.

Ön için cupra değilde fr daha güzel bence, daha çok yakışıyor..

banada fr basit duruyor gibi geliyor. Çıkmacıda bulmuştum 15-20 gün önce hoşuma gitmediğinden fiyatı dahi sormamıştım. Cupra ön tampon arıyorum bende bulamıyorum çıkmacılarda felan ama bu gidişle gidip servise bayılacam gibime geliyor :)

Cupra'nın beyazda duruşu çok farklı, beyaz renge yakışıyor, onun dışındaki renklerde FR olabilir bana göre. Fiyat farkı yok aralarında

Bana temız fr bulana cupramı verebılırım arkadaslar boyası ıcınde olması sartıyla :)

orkun eğer ibizan makyajlı kasa değilse ostim yıldız sanayide çok uygun fiyata bulabilirsin istediğin tamponları fr yada cupra seçimide sana kalıyo :) sana yardımcı olmak isterdim ama bu gece yola çıkıyorum geldiğimde halletmemiş olursan çok çok çok uygun fiyattan hallederiz ;)

kardesım bakıyorum da kımsede yokkı :( bıldıgın bıyer varmı ?

Geri
Üst Alt