Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr TDI Hakkında

enjektör ve intercooler da farklıdır büyük ihtimalle. dizellerin performansı aynı güçteki benzinlileri artık aratmıyor. mesela leon fr tdi, benzinli olan versiyonunu (200 hp) ile kafa kafaya gider. fr tdi yüklemek için uygun bir seçenek gibi görünmüyor. ayberkin de dediği gibi 2.0 tdi modifiye ederken sıkıntı yaşayabilirsin. en kötü ihtimalle soft bir yazılım atarsın 190 hp civarı binersin sıkıntı yaratmaz. ama +200 hp lerde gözün olmasın.

renk olarakta vermiş olduğun turuncu benimde çok hoşuma gitmedi. bana kalırsa leonda en çok dikkat çeken 2 renk sarı veya beyaz.

FR TDI güzel seçim olmuş ama renk konusunda daha farklı birenk olmalı bence...

turuncunun modası çabuk geçti belli başlı supersportlar hariç bence farklı bi renk olsa daha güzel..

Birde benim merak ettiğim 2.0 TDI 140hp ile 2.0 TDI FR 170hp arasında sadece turbo farkımı var? ( Motor aksamı olarak soruyorum )

abi yakın bi tarihte benzinli FR ile Cupra'nın parçalarının farklarını araştırıp bişiler bulup yapıştırmıştım foruma..
yıldan yıla değişmiş ama öyle çok da bi fark yok anladığım kadarıyla..dizel FR ile 140'lık arasında olsa olsa enjektörler falan farklıdır bence büyük bi kısmı yazılımdır..net olarak araştırmadım şimdi bilmiyorum ama dizellerde emisyon yasalarından ötürü VW'nin ve bi çok markanın kullandığı partikül filtreleri de farklı ya da birinde var birinde yok gibi bişi de olabilir..

FR TDI güzel seçim olmuş ama renk konusunda daha farklı birenk olmalı bencede..

bu arada reng konusunda da ben biraz tatmin olmadım bide speed navisi var arkadşlar o nasıl sizce

neden soguyorsunkı o tıkırtı sesı 7 ılerılerde cıkan zıncır sesı var ama ben safanın DSG ıbıza cuprasında bındıgımde o ses kulagıma hıc gelmedı... ayrıca DSG kadar hızlı vıtes gecısı saglamak ımkansız keyfını cıkar gule gule kullan...

renk guzel ama ben olsam mavi derdim..

neden soguyorsunkı o tıkırtı sesı 7 ılerılerde cıkan zıncır sesı var ama ben safanın DSG ıbıza cuprasında bındıgımde o ses kulagıma hıc gelmedı... ayrıca DSG kadar hızlı vıtes gecısı saglamak ımkansız keyfını cıkar gule gule kullan...

renk guzel ama ben olsam mavi derdim..

Deneme Sürüşü Ayarlıcaklar pazartesi dsg yi iyi bi tanıtacaklar :)

senin aracı görünce aklım kırmızıya gidiyo walla :D

turuncu tamam cok guzel ama ben olsam maviyi tercih ederım ve o renkten türkiye de hiç yok tek olursun.

Geri
Üst Alt