Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR tamponlar, navigasyon, kolçak, xenon, pedallar, spoiler, jant&jantik ve herşey !!!

hayırlı satışlar mukemmel fıyat ve super urunler leonumu satmasaydım navıgasyonu kesın alırdım inşallah gonlunce olur

kardeşim ben tamponlara talibim ama benim araba seninde bildiğin üzere siyah renk :(

P zero rosso lastikler ESY erhan adına opsiyonlanabilir mi serbaycım.

egzosu da çok istiyorum ama polisle uğraşmak istemiyorum..

mantıklı bi iş yapmışsın serbay. bende zamnında leonu satarken böyle yapmıştım. yaklaşık 6 milyar tutmuştu sattığım aksesuarlar. ve hala üstünde sökemediğim şeylerde vardı onlarıda satsam 7 milyarı bulurdu heralde. Ondan sonra aracı çok kolay elimden çıkardım. hayırlı satışlar.

Hayırlı satışlar Serbay hayırdır tuning işinemi girdin:D

xx

Hayırlı satışlar kardeşim kol dayama da fiyat güzelmiş.....:)

Arkadaşlar herkeze çok teşekkür ederim. Bütün ürünlerim hemen hemen bugün satılacak gibi. 4/3'ü opsiyonlandı.

Kol dayama ve navigasyonu alabilirdim ama geç kalmışım :(
Hayırlı satışlar serbay :)

Teşekkür ederim. :) Eğer aksilik olursa şayet gerçi Turhal'de olmaz ama yinede olursa istersen sana veririm.

P zero rosso lastikler ESY erhan adına opsiyonlanabilir mi serbaycım.

egzosu da çok istiyorum ama polisle uğraşmak istemiyorum..

Volkan ben film cezası yediğimde adam dediki egzozuna bakıcam eyvah dedim 3 polis geldiçalıştırdık arabayı olduğu yerde bastım gaza tekrar tekrar tamam orjinalmiş dedi birde motor sıcaktık uzun yoldan geliyordum düşün yani :D o yönden kesinlikle rahat ol yaşadım bunu hiç sıkıntı yok :) Ayırayımmı sana ?

Geri
Üst Alt