Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr tampon ledlı stop ve merceklı far

onurcicek

Kayıtlı Üye
orjinallerini bulmak istiyorum sahibindende çok araştırdım ama bulamadım fiyatları nedir acaba ?

Onur bunların orjinalleri sana en az 3 bin tl ye mal olur. Hatta geçer bile. Orjinalleri tabi. Bende 1.2 Tsi kullanıyorum bu kadar uğraşacağına aracın temizse 33 bin tl civarına aracını sat git 1.4 Tsi Fr al Onur kardeşim :)

sahibindednde 2. el bulmak cok zor. bence arabanızı değiştirin :)

ya ben bu arabayı 2 ay önce 35 e aldım aldım eger bunu satıp fr alıcak olsam 1.4 alırım sanırım nası olur fıyatı ?

senin saydığın harcamalrı orjinal haliyle yaptırsan temiz 3 bin gider zaten o yüzden Fr almak çok daha mantıklı ;)

yani demek istediğim şu onur 39- 40'a Fr bulunuyor. en az 3 bin tl harcamaktansa 5 -6 bin verip orjinal Fr almak daha mantıklı. Orjinal Fr aldığında Esp , Lastik basınç , Dot Matrix ekran, 17 jant vb. özellikleride alacaksın sadece tampon değil.

yani demek istediğim şu onur 39- 40'a Fr bulunuyor. en az 3 bin tl harcamaktansa 5 -6 bin verip orjinal Fr almak daha mantıklı. Orjinal Fr aldığında Esp , Lastik basınç , Dot Matrix ekran, 17 jant vb. özellikleride alacaksın sadece tampon değil.

gerçi haklısın o artılarıda var

Geri
Üst Alt