Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr spoiler

Dogrudur Mehmet Bey.Ben bir Xcellence ilaninda gordum ama araba galeride oldugu icin arayip nerede yapildigini ogrenemedim.Ayni arkadas alt kisimlarda bulunan siyah plastik parcalarida govde rengine kaplatmis.Bence guzelde durmus.

Dogrudur Mehmet Bey.Ben bir Xcellence ilaninda gordum ama araba galeride oldugu icin arayip nerede yapildigini ogrenemedim.Ayni arkadas alt kisimlarda bulunan siyah plastik parcalarida govde rengine kaplatmis.Bence guzelde durmus.

Bende keleşlerin kendi test aracında vardı orada baya inceledim durdum tek parça olarak duruyor ve fr araçlar gövde rengine boyalı opsiyonlu geliyormuş o yüzden hepsinde fark var bende yakında boyatmayı düşünüyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Herkese merhaba,

Bu ürünü yaptırmak için 10 adet Ateca'cıya ihtiyacmız var.

Spoiler tarafı = 300 TL (Boyalı)
Kanatlar = 130 TL (Piano Black)

Olacak şekilde bir yerle anlaştık ancak 10 kişi bulacağız adam servisten alacak (3000 TL fiyat çektiler benim araç için) kalıp çıkarak ve fiberden imal edecek. İsteyenler lütfen iletişime geçsin.

Herkese merhaba,

Bu ürünü yaptırmak için 10 adet Ateca'cıya ihtiyacmız var.

Spoiler tarafı = 300 TL (Boyalı)
Kanatlar = 130 TL (Piano Black)

Olacak şekilde bir yerle anlaştık ancak 10 kişi bulacağız adam servisten alacak (3000 TL fiyat çektiler benim araç için) kalıp çıkarak ve fiberden imal edecek. İsteyenler lütfen iletişime geçsin.

Ben ok im +1 beni ekleyebilirsiniz
Her aracin rengine gore mi boyayip yapacak renk cesitliligi sıkıntı yaratmasin.Benim aracim lava mavi

Geri
Üst Alt