Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr satiyorum 40000 anlaştim

bugün verdim ama elamanlar arabaya bakarlarken inanın keşkem birşeyine bi bahane bulsalarda bıraksalar diye içimden dua ettim ama hayırlısı böyleymiş biraz zor alışacam fr ı olan arkadaşlar arabanızın kıymetini bilin aramızda bir aşk vardı sanki sevgilimden ayrılmışgibi oldum bunalımdayım
araba dediğin bir torba cıvata inşallah daha iyisi senin olur

Hayırlısı hasar kaydı varsada 40 bin normal mk2 Fr deli gibi talep var benim araç satılık değil isteyen çok

hayırlısı olsun rabbim daha iyilerini nasip etsin...

Hayırlısı olsun umarım durumlarını düzeltince daha iyisini alırsın

FR satılırmı abi ya:) bende benim makinayı fr ylemi takas etsem diye düşünmeye başladım bu aralar. Fr almadığıma pişman oldum:)

bugün verdim ama elamanlar arabaya bakarlarken inanın keşkem birşeyine bi bahane bulsalarda bıraksalar diye içimden dua ettim ama hayırlısı böyleymiş biraz zor alışacam fr ı olan arkadaşlar arabanızın kıymetini bilin aramızda bir aşk vardı sanki sevgilimden ayrılmışgibi oldum bunalımdayım
Hayırlısı olsun abi,insanın alışınca ayrılması zor geliyor fakat her işte vardır bir hayır. Umarım bu sıkıntılı süreci tez zamanda aşarsın...

Umarım sıkışıklığını hemen giderir ve tekrardan güzeller güzeli bir LEONa kavuşursun..

iyi etmişsin boşver daha iyisini alacaksınız hiç üzülmeyin moral bozmaya değmez en fazla 2-3 bin ucuza gitmiş işiniz görülsün daha iyisi gelecek....allah sevdiğinizden ayırmasın gerisi yalan....

Geri
Üst Alt