Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr satiyorum 40000 anlaştim

karasel1

Kayıtlı Üye
Mrh arkadaşlar 2012 model leon fr 6700 km fakat 4500 tl hasar kaydi var satiliğa çikarttim çok sikişiğim biriyle 40000 tl ye anlaştim haber bekliyorum ilan verdim bakan çok fakat o kişinin dişinda 1 kişi bile aramadi ama içim aciyor çok seviyordum aracimi sanki dünyam yikildi fakat başkada çarem yok

Mrh arkadaşlar 2012 model leon fr 6700 km fakat 4500 tl hasar kaydi var satiliğa çikarttim çok sikişiğim biriyle 40000 tl ye anlaştim haber bekliyorum ilan verdim bakan çok fakat o kişinin dişinda 1 kişi bile aramadi ama içim aciyor çok seviyordum aracimi sanki dünyam yikildi fakat başkada çarem yok

Allah daha iyisini almayı nasip etsin kardeşimm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun kardeşim... mecburiyetten araç satmanın acısını bilirim...

Hayırlısi olsun.
Umarım gonlunuze göre yeni bir araç alırsınız.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bugün verdim ama elamanlar arabaya bakarlarken inanın keşkem birşeyine bi bahane bulsalarda bıraksalar diye içimden dua ettim ama hayırlısı böyleymiş biraz zor alışacam fr ı olan arkadaşlar arabanızın kıymetini bilin aramızda bir aşk vardı sanki sevgilimden ayrılmışgibi oldum bunalımdayım

Geri
Üst Alt