Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FR Renk Degisimi (Kaplama) Tavsiye

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında lewent tarafından paylaşıldı.

1. lewent

lewent SCW Üyesi

270
    67
    28
    Arkadaslar istanbulda kaplama isini yapan 1. sinif bir yer ariyorum hepiniz gibi bende cok titizim ozellikle sokulen parcalari cok iyi taniyan uygulamasina garanti veren bir yer ariyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. (kulaktan duyma degilde bizzat tecrube eden arkadaslarin fikirleri ayrica onemli)

Birde beyaz fr icin renk tavsiyeniz ne olur varsa foto paylasirsaniz cok memnun olurum (Kafamdan gecen renkler truncu Mat siyah_gri sedefli beyaz vs)

Saygilar Tesekkuler

2. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Bu renk ne bilmiyorum ama bolesini gormedim

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    ben gördüm hatta burda paylaşmıştım

4. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    maslak sanayide gençler oto var llumar bayisi tanzer usta kaplama yapıyor işçiliğide güzel ama dikkat et folyonun markasına 3 m yada oracal marka olsun çin malı çok var piyasada bide kaplama yaparken çoğu parçasını söküyorlar mesela kapı kolları sprey boya yapılıyo tantanası çok far tampon ne varsa iniyo kargacık burgacık parçalar oto boyacısını gidiyo o yüzden ben sevmiyorum yoksa kaplama hoş. bide plasti dip kaplama var you tube ta çok örneği var öle bi yer bulursan yaptır ama bana göre folyo kaplama akıl işi değil sök takı çok iş ama yinede zevk senin:);

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.659
    2.359
    113
    Levent abi İstanbul'da diyorsan şayet kesinlikle protac kaplamaya yaptır. Maslak oto sanayindekine git derim

Ankara'da da GMG garage var işin ehli olan onları tavsiye ederim.

Saydığın 3 renk arasında ise turuncuyu seçerdim ben olsam. Ama parlak maviyide dikkate al abi son zamanlar gözdemdir de :))

6. lewent

lewent SCW Üyesi

270
    67
    28
    turuncu yada parlak mavi ornek bulursan paylasirmisin serbay

tesekkurler

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    mat fume mat sıyah ve mat turuncu olabılır

8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Biri kaplama mı dedi. ? :) Buyrun araç sahibi tanıdığım ve öz abim gibi sevdiğim birinindir hemen bana yerini söyler çokda güzel kaplandı arabası .[MENTION=2381]lewent[/MENTION]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

9. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
  10. lewent

lewent SCW Üyesi

270
    67
    28
    mesela bu renk COK hosuma gitti