Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

FR ilgili miniminnacık bi sorun =)

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında kubi tarafından paylaşıldı.

1. kubi

kubi SCW Üyesi

28
    0
    1
    bugün bir dostumun FR ı ile geziyorken alt devirlerde titreme yaptığını fark ettik bir süre yaptıktan sonra kesiyor ve yeniden yapıyordu . daha sonra altlardan bastığımızda altların ölü olduğunu fark ettik fakat turboyu açtığında güzel bir şekilde gidiyordu sanki kumlu bir yolda gaza bastığınızı düşünün birden kumdan , cillop gibi asfalta çıktığınızı düşün öyle bir hızlanma oluyordu:D sorun nedendir sizce ? ve tabi çözümüde ? pis benzin denk geldiğini düşündük ve 30 km boyunca üst devirlerde gittik pisliği iyice atsın diye problemin devam ettiğini gördük , çözüm önerilerinizi merakla bekliyorum :eek:

2. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    saol kubi benden önce konuyu açmışsın. dün akü değişiminden kısa bir süre sonra ufak titreşimli alt devirlerde sorun yaşamaya başladım servis enjektor temizleyici önerdi ama şu an için dğeişim yok. rolantide ufak dengesizlik var yaşayan varmı böyle bir sorun

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Abi Geçmiş olsun.. :(
    Nazar değdirdik desene..

4. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    teşekkürler kardeşim sabah sabah servise bırakacam bakalım ne diyecekler

5. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Boğaz kelebeği kirlenmiş olabilir mi???

6. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    abim servis anjektör kirli dedi ama bana buji gibi geliyor ama yarın çıkar kokusu

7. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Umarım büyük bir sıkıntı değildir Yalçın ım,iyi haberler bekliyoruz senden..

8. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    abi dayanamadim bu yazimdan sonra servise gittim dedim bu temizleyici ise yaramadi oda boyaci kupumu dedi az dolas bakalim dedi bende basladim adanin bir basindan diger basina gittim nerdeyse 100 km e sonra bakdim :) duzeldi su an icin bir sorun yok insallah yarin ayni sorunu yasamam... tesekkur ederim abi dusundugun icin

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Kelebekde kirli olabilir bi ara onuda temizletmenizde yarar var bende temizlettim baya farketti...

10. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    sabah birakacam servise onuda soylerim tesekkurler ilgi icin

Sayfayı Paylaş