Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr ile normal paket ayirimi yardim lutfen

ismailmavi

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Leon 2 1.4 tsi 125 hp almayi dusunuyorum. Muhtemelen 2012 model. Ama takildigim bir kac konu var ve cevabina ulasamadim. Birincisi style ile fr arasindaki farklar nelerdir. Aracin gercekten fr oldugunu nasil anlarim. Bir diger konu 2012 modellerin hepsi 6 ilerimi. Bide bu benzin ve hararet gostergesinin oldugu yerdeki ekran bazilarinda buyuk beyaz isikli bazilarinda eski usul gibi daha kucuk. Bilgiler icin simdiden tesekkur ederim. (Forumda bayagi aradim ama bulamadim. Yukarida sabitlenmis konu var fakat gorseller kaldirilmis. Konu var ama ici bos)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Büyük ekran lı olanlar fr yada copa plus dır eski usul stylance ve style pakettir
Fr paket aracın direksiyon, koltuklar, ön ve arka tampon ve gösterge ibre saati kırmızı dır teknik olarak farkları bilmiyorum görsel aklıma gelen bunlar

Sent from my D6603 using SCW - SeatClubWorld mobile app

Öncelikle merhaba. Leon 2 1.4 tsi 125 hp almayi dusunuyorum. Muhtemelen 2012 model. Ama takildigim bir kac konu var ve cevabina ulasamadim. Birincisi style ile fr arasindaki farklar nelerdir. Aracin gercekten fr oldugunu nasil anlarim. Bir diger konu 2012 modellerin hepsi 6 ilerimi. Bide bu benzin ve hararet gostergesinin oldugu yerdeki ekran bazilarinda buyuk beyaz isikli bazilarinda eski usul gibi daha kucuk. Bilgiler icin simdiden tesekkur ederim. (Forumda bayagi aradim ama bulamadim. Yukarida sabitlenmis konu var fakat gorseller kaldirilmis. Konu var ama ici bos)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
[doublepost=1495830613,1495829684][/doublepost]2012 model seat leon fr(mk2) kullanıcısıyım. Fr paketin Style paketten farkları: 17' fr jant, ön arka spor fr tamponlar, spor kesik fr direksiyon, kırmızı dikişli spor fr koltuklar, bixenon farlar, 10 hava yastığı, Spor süspansiyon(style paketten daha sert yapıda) aklıma gelen farklar bunlar. Tabi fr paket style pakete göre fiyatı daha yüksek.Ayrıca style ve fr 6 ileri vitese sahiptir. 2012 model leon almayı düşünürsen fr paketi tavsiye ederim. Fr paketinde kendi içinde bixenon sunroof deri koltuk gibi ekstra opsiyonları var alırken bu opsiyonlara göre değerlendirmelisin. Aklına takılan başka konu varsa elimden geldiğince yardımcı olurum.

Geri
Üst Alt