Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr için deri direksiyon kılıfı yardım.

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internette gezerken direksiyonlara dikilen suni deri kılıflar gördüm. Fakat kafamda bir soru işareti var bildiğiniz gibi Fr'lerin direksiyonları kesik. Fr için uygun kılıflar var mı yoksa alırsam uydurabilir miyim? Daha önce deneyen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Arkadaşlar internette gezerken direksiyonlara dikilen suni deri kılıflar gördüm. Fakat kafamda bir soru işareti var bildiğiniz gibi Fr'lerin direksiyonları kesik. Fr için uygun kılıflar var mı yoksa alırsam uydurabilir miyim? Daha önce deneyen arkadaşlardan yardım istiyorum.
Hazır satılanlar uyduruluyor biraz potluk yapıyor ayrıca dikim işini siz yapacağınız için gevşek kalma olabiliyor en iyisi iyi bir ustaya kaplatmak

Bende bir ara kılıf işine baya takılmıştım fiyat araştırması yaptım burda 200 tl istediler senin dediğin hazır kılıflardan aldım 13 tl ye kendim diktim 2,5 saatimi aldı ama eskisinden güzel oldu tavsiye ederim ama biraz işçilik istiyor
Not: kılıfı dikerken teybi açık bırakma benim gibi takviye kablosu ararsın

Bende bir ara kılıf işine baya takılmıştım fiyat araştırması yaptım burda 200 tl istediler senin dediğin hazır kılıflardan aldım 13 tl ye kendim diktim 2,5 saatimi aldı ama eskisinden güzel oldu tavsiye ederim ama biraz işçilik istiyor
Not: kılıfı dikerken teybi açık bırakma benim gibi takviye kablosu ararsın
Tecrübelerin için teşekkür ederim :D biraz geç oldu ama dediğinizi yapacam

istanbulda cok iii direksiyon deri kaplayan bir esnaf dostum var..orjınalınden ayırt edemezsınız.istediğiniz renk ve kumaşta deri vs...

Güzel bir işçilik ile daha ucuza hallolur. Tabi bu size bağlı.

Deri olmayan direksiyon kaplatilir ama hele ki fr direksiyonuna kaplama yapmak ile ona haksizlik etmis oluruz diye dusunuyorum . Deri direksiyonlar oldukca saglam yapiya sahip deforme olmalari zor bu yuzden ben olsaydim orjinal haliyle devam ederdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Deri olmayan direksiyon kaplatilir ama hele ki fr direksiyonuna kaplama yapmak ile ona haksizlik etmis oluruz diye dusunuyorum . Deri direksiyonlar oldukca saglam yapiya sahip deforme olmalari zor bu yuzden ben olsaydim orjinal haliyle devam ederdim

sökmesi kolay olur :) Bi defa denemek istiyorum nasıl oalcak diye :) çünkü elleri çok fazla terleyen biriyim. İstesekte istemesekte terin içindeki tuz deriyi deforme edecektir. :) Bi bakalım nasıl olacak

sökmesi kolay olur :) Bi defa denemek istiyorum nasıl oalcak diye :) çünkü elleri çok fazla terleyen biriyim. İstesekte istemesekte terin içindeki tuz deriyi deforme edecektir. :) Bi bakalım nasıl olacak

Anladim üstad :) ozaman denemede fayda var tabikii ..

Geri
Üst Alt