Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr hiz denemesi yapan varmi

karasel1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mrh özellikle fr ile hız denemesi yapan oldumu

Ben TDi de denedim rodaj zamanı geçince 210km yaptı. Stok halde 240km ve üzerini yapması gerekiyor.

km 1000 lerde iken 210 yaptım fakat sanki biraz zorlanmıştı şuan 3300 km şimdi nasıl olur bilmem

125 lik tsi fr yolun durumu ve egimine göre maksimum yapacagı 220 225 arasıdır..

Benimki niye düz yolda 200 de takılıp kalıyo:ahkafam: fr lerin bi farkı mı var:confused:

fr dan önce 2001 eski kasa honda cıvıc vardı onlada 200 gördük çoğu zaman ama fr hızı çok belli ediyor sıfır aldığımın 3.günü önümde aniden duran bir araca fren yapmama rağmen dokundurduk 2 ön far ve ön ızgara değişti ogünden bugüne panik atak oldum daha aracın fren mesafesine ayak uyduramadım

1.4 TSİ ve FR'larda 240 kadran yokmu? heralde 230 filan görür diye tahmin ediyorum.

Benim araç ile ben Ankara'dan İstabul'a gelirken 215'i gördüm, gerçi Bolu tünelinden sonra biraz rampa iniyordum o sırada deneme yapmıştım.

kadranla çok alakalı bişey değil. ona kalırsa 1.6lardada 240 kadran var yaptığı maximum 185-190. FR tsi lada 220-230 civarı görülüyor

Geri
Üst Alt