Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr hiz denemesi yapan varmi

kardeşimin 1.6 tdi s-tronic aracından 1 ay önce düz yoldaki resmi kendim çektim yazılım yok:
Ekli dosyayı görüntüle 10497
Bizim araçlar için kastattim, bizimkilerde sınırlayıcı var, hatta jettada var. Arkadaşımın A3 Stronic aracında fotoğraftaki gibi sınırlayıcı yoktu, 220 civarlarını görmüştü aynı şekilde. Neden bilmiyorum bizimkilerde bir sınırlayıcı var ama Audide yok.
Söylediğim gibi Vag-Com ile araca bağlanıp motor bölümünde 190km/h ile sınırlandığını görebilirsiniz ama vag-com ile o olaya müdahale edemiyorsunuz.

Pasam o ibiza cupra nin icinde 235 le rahat oturabilirsen tahminim biraz daha yapar yalnız ist abant arası gene bir Scw org ibiza cupra nin arkasından selektor yaptığımı bilirim tecrübe ile sabit dımı @PORO kardesim :)

Turbosu bozuktur onun yada gaza basmıyordur :)

defalarca dedim araç 800 km de idi. rodajdaydım ama anlamıyor biliyor normal şartlarda ağlattığımı :)[/QUOTE]

heee 2013 ibiza cupraysa normal ya dandik onlar :D

VALLAHA BENİ HİZDAN ÇOK KALKIŞ İLGİLENDİRİYOR ARACA YAZILIM ATILDI BEYİN GARANTİLİ 300 TORK OLDU 135 BEYGİRDE GÜÇ OLDU KALKIŞLARDA TOKATLAMADIĞIM ARAÇ KENDİ SEGMENTİMDE KALMADI DİYEBİLİRİM YAKITTADA ÇOK FAZLA FARKETMEDİ AMA ARAÇ KOLTUĞA YAPIŞTIRIYOR BENİM ARACI BİLMEYENLERE SÖYLEYİM LEON STYLE 1,6 105 HB DSG TDİ
AMA Bİ OKADARDA ismaildikmen ABİME KATILIYORUM FAZLA HIZ İÇİN GÜVENLİ DEĞİL.

Geri
Üst Alt