Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr hiz denemesi yapan varmi

Arkdaslar benim 2.0 dizel fr 170 hp ye baktiginda 200 bulmasi cok kolay 220 ye kadar gerisi de geliyor ama yol getitirmiyor dizel olmasa ucar galiba kanat takip seri fr ler

Hiz sabitleyici kalkmiyormu ayarlardan ben kaldirdim suan yok

fr ile 215 gördüm daha gideri vardı lakin yol bitiyor

ttarenanın ordan köprüye kadar gayet müsait oluyo bi ara dener yazarım buraya :D

fr dan önce 2001 eski kasa honda cıvıc vardı onlada 200 gördük çoğu zaman ama fr hızı çok belli ediyor sıfır aldığımın 3.günü önümde aniden duran bir araca fren yapmama rağmen dokundurduk 2 ön far ve ön ızgara değişti ogünden bugüne panik atak oldum daha aracın fren mesafesine ayak uyduramadım
Kullanma kilavuzundu ilk 500 km sert fren 1000 km sert donusler yapmayin diye yaziyor
araba fabrikadan cikarken parcalar paslanmasin diye bal mumu kapli gelir

Dizellerdeki sınırlayıcı 190 km/h. Dizel otomatikte denedim 190ı geçmedi. vag-com ile motor kısmına baktığımda sınırlayıcıyıda gördüm 190 olarak. Değiştirmek istedim ama izin vermedi :D Ecu üzerinden başka şekilde müdahale etmek lazım gibi, chip tuningciler bir şekilde kaldırıyorlar. Araç 199 görmüşsede eğimden dolayı belki görmüştür. Eniştemin çiplenmiş TDI jettada hız sınırlayıcı kaldırılmış şekilde 230 civarını görüyordu yanılmıyorsam.
kardeşimin 1.6 tdi s-tronic aracından 1 ay önce düz yoldaki resmi kendim çektim yazılım yok:
IMG_0690.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_0690.JPG
    IMG_0690.JPG
    444.9 KB · Görüntüleme: 24
14 tsi 160 hp var geçen birazcık gaza dokundum direk 210 a fırladı..tektim bir jantta çatlak var yaptırmadım hala ondan dolayı korktum birden yavasladım..
benim araba biraz dengesiz bastıkça gidiyo sürekli bi kendini ileri atma durumu var..

clip_image002.jpg

Ekli dosyalar

• clip_image002.jpg
    clip_image002.jpg
    45.6 KB · Görüntüleme: 25
Geri
Üst Alt