Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr hiz denemesi yapan varmi

FR'larda kadran 260. Ben Akyazı düzlüğünde 215'i gördüm ve gaza yüklenmeden. Yüklenseydim kaçı görürdüm bilmiyorum. Önümde araç vardı çekindim basmaya. Daha da hız denemesi yapmadım ama yakınlarda olursa fotosuyla paylaşmak isterim.

Fr' lar seride mukemel kendini yola birkiyor benim dizel yada bana oyle gelir benim fr benzin modelim
Arkdasimda vardi yok boyle bir performans ibreyi kirabilir bende 250 hp lik guc vardi aracta 2.0 benzin fr da benim sansima 2.0 dizel denk geldi suan sitede kulana varmi merak ediyorum acikcasi 2.0 dizel fr

bugün yaptım 222 son. belki az daha çıkabilir ama sonrası daha da gitmez.

Sınırlayıcı var dızeller de duz egımsız yolda 199 u gecemıyosunuz.devır saatıne bakıldıgında daha fazla gıdebılır araç ama sınırlamaya takılıyor..Tsi da da bu sozkonusu..Bende 210-220 cıvarı gorebılmıstım egımlı yolda.Çok fazla takılmıyorum 200e stabil çıkması benım ıcın daha onemlı.

Dizellerdeki sınırlayıcı 190 km/h. Dizel otomatikte denedim 190ı geçmedi. vag-com ile motor kısmına baktığımda sınırlayıcıyıda gördüm 190 olarak. Değiştirmek istedim ama izin vermedi :D Ecu üzerinden başka şekilde müdahale etmek lazım gibi, chip tuningciler bir şekilde kaldırıyorlar. Araç 199 görmüşsede eğimden dolayı belki görmüştür. Eniştemin çiplenmiş TDI jettada hız sınırlayıcı kaldırılmış şekilde 230 civarını görüyordu yanılmıyorsam.

hocam 125 lik leon 235 yapıyorsa 180 lik ibiza cupra kaç yapar? :)
Pasam o ibiza cupra nin icinde 235 le rahat oturabilirsen tahminim biraz daha yapar yalnız ist abant arası gene bir Scw org ibiza cupra nin arkasından selektor yaptığımı bilirim tecrübe ile sabit dımı [MENTION=3138]PORO[/MENTION] kardesim :)

Geri
Üst Alt