Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr Gaz fren pedal seti arıyorum

megateht

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar fr logolu pedal seti arıyorum nette var ancak cok pahalı 120 euro dan falan bahsedıyorlar alan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım aracın ıcıne guzel bır gorunum kazandırmaya calısıyorum baktım bulamadım kendı el yapımı yapıcam duz bır pedal set alıp laserle markalatma oyma ıslemı yaptırım logo boyası yaptırıcam ama oda maalıyetlı olacak o yuzden hazır alan varsa yardımcı olabılırse sevınırım

Hangi kasa model için arıyorsun önemli olan o varsa eğer o fiyatlara değil daha ucuzu mutlaka bulunur

Arkadaşlar fr logolu pedal seti arıyorum nette var ancak cok pahalı 120 euro dan falan bahsedıyorlar alan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım aracın ıcıne guzel bır gorunum kazandırmaya calısıyorum baktım bulamadım kendı el yapımı yapıcam duz bır pedal set alıp laserle markalatma oyma ıslemı yaptırım logo boyası yaptırıcam ama oda maalıyetlı olacak o yuzden hazır alan varsa yardımcı olabılırse sevınırım
Valla ben aliexpress ten aldım piyasada çok pahalı diye. Oraya bak derim. ;)

33 LE10

Multimedyadan tutun cogu sey ebay ve alide cok uygun fiyata. Birde saticiya direk ulasirsaniz faturada daha az gosterirse gumruge takilma ihtimali duser.

Valla ben aliexpress ten aldım piyasada çok pahalı diye. Oraya bak derim. ;)

33 LE10
aliexpresdeki hiç biri kafama yatamadı yurtdışında bi çocugun resımlerde gordum sordum kendı yaptırmıs laser marka bastırma falan pedalları kendı kestırmıs ama o da 140 euroya gelmıs almanyada Turkıyede ne kadara gelıcek bılmıyorum yapan bı yer bulsam bende yaptırıcam

aliexpresdeki hiç biri kafama yatamadı yurtdışında bi çocugun resımlerde gordum sordum kendı yaptırmıs laser marka bastırma falan pedalları kendı kestırmıs ama o da 140 euroya gelmıs almanyada Turkıyede ne kadara gelıcek bılmıyorum yapan bı yer bulsam bende yaptırıcam
Ben oradan alan bir kaç kişide gördüm. Aynısı seat in kendi sitesinde de var. Aksesuarlar arasında görmüştüm. Tabi yine siz bilirsiniz.

33 LE10

Geri
Üst Alt