Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fr Gaz fren pedal seti arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında megateht tarafından paylaşıldı.

1. megateht

megateht SCW Üyesi

7
    2
    3
    Arkadaşlar fr logolu pedal seti arıyorum nette var ancak cok pahalı 120 euro dan falan bahsedıyorlar alan arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım aracın ıcıne guzel bır gorunum kazandırmaya calısıyorum baktım bulamadım kendı el yapımı yapıcam duz bır pedal set alıp laserle markalatma oyma ıslemı yaptırım logo boyası yaptırıcam ama oda maalıyetlı olacak o yuzden hazır alan varsa yardımcı olabılırse sevınırım

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.762
    5.600
    113
    Hangi kasa model için arıyorsun önemli olan o varsa eğer o fiyatlara değil daha ucuzu mutlaka bulunur

3. blackmagicibo

blackmagicibo SCW Üyesi

24
    26
    13
    Valla ben aliexpress ten aldım piyasada çok pahalı diye. Oraya bak derim. ;)

33 LE10

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Multimedyadan tutun cogu sey ebay ve alide cok uygun fiyata. Birde saticiya direk ulasirsaniz faturada daha az gosterirse gumruge takilma ihtimali duser.

5. megateht

megateht SCW Üyesi

7
    2
    3
    mk3 kasa için lazım

6. megateht

megateht SCW Üyesi

7
    2
    3
    aliexpresdeki hiç biri kafama yatamadı yurtdışında bi çocugun resımlerde gordum sordum kendı yaptırmıs laser marka bastırma falan pedalları kendı kestırmıs ama o da 140 euroya gelmıs almanyada Turkıyede ne kadara gelıcek bılmıyorum yapan bı yer bulsam bende yaptırıcam

7. blackmagicibo

blackmagicibo SCW Üyesi

24
    26
    13
    Ben oradan alan bir kaç kişide gördüm. Aynısı seat in kendi sitesinde de var. Aksesuarlar arasında görmüştüm. Tabi yine siz bilirsiniz.

33 LE10

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.762
    5.600
    113
    Geçende gördüm 190tl gibi bir fiyata satıyorlar ben o fiyata saha ilk çıktığında aldım hala aynı fiyat gidiyor

Sayfayı Paylaş