Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr DSG arayanlar kaçırmasın

araba gerçekten çok güzel hatta alınabilecek en mantıklı leonlardan hem giderli hem donanımlı ama fiyatı görünce ağzım açık kaldı ikinci el 2.0 tdi fr azda olsa almayı düşünürken şimdi bu fiyatı görünce dondum kaldım yahu biz ne arabaları istiyomuşuz dedim kalsın bu araçlar 5-6 ay öncedsine kadar 48 bin lira civarlarına satılırken şimdilerde bu fiyatları görmesi can sıkıcı:( hayırlı satışlar olsun denilen gibi illaki bi alıcısı çıkar

Tamamen tercih meselesi tabi sonucta bende ayni model araci kullaniyorum ancak bende gidip kendi aracimin sifirini almam su anki durumda evet yalnizca benim demek istedigim illaki bu arabaninda alicisi cikacaktir..

Haklısın her malın alıcısı cıkar.Bu araca bu parayı verecek adamın her gece ruyasında leon gormesı ve verecegı paranın kendısınde sıvrısınek ısırıgı kadar ız bırakması gerekır.

Çok ama çok güzel bir araba ve istenen fiyatta gayet mantıklı...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Haklısın her malın alıcısı cıkar.Bu araca bu parayı verecek adamın her gece ruyasında leon gormesı ve verecegı paranın kendısınde sıvrısınek ısırıgı kadar ız bırakması gerekır.

Walla abi belki siteden hatirlarsin bende aracimi 10.000km deyken ikinci el aldim ha ben bu kadar yuksek bi fiyata almadim ama normal 2.0tdi 140liklardan 7.000-8.000 tl gibi yuksek bi fiyata aldim. Banada o zaman cok insan soyledi yok arada ki 30hp icin bu kadar fark verilir mi tamamen gereksiz falan diye ama aldigim icin hic bi zaman pisman olmadim.

Yani demek istedigim iyi sansmidir kotu sansmidir bilmem ama hele benim kasadan yok denecek kadar az var tr de o yuzden bu tarz araclari zaten sadece meraklisi alir normal bi insan gidipte almaz. O yuzden meraklisi denk gelirsede bu paralari verir bence..:)

Walla abi belki siteden hatirlarsin bende aracimi 10.000km deyken ikinci el aldim ha ben bu kadar yuksek bi fiyata almadim ama normal 2.0tdi 140liklardan 7.000-8.000 tl gibi yuksek bi fiyata aldim. Banada o zaman cok insan soyledi yok arada ki 30hp icin bu kadar fark verilir mi tamamen gereksiz falan diye ama aldigim icin hic bi zaman pisman olmadim.

Yani demek istedigim iyi sansmidir kotu sansmidir bilmem ama hele benim kasadan yok denecek kadar az var tr de o yuzden bu tarz araclari zaten sadece meraklisi alir normal bi insan gidipte almaz. O yuzden meraklisi denk gelirsede bu paralari verir bence..:)

Senın araba hatırladıgım kadarıyla manueldı.FR tdıların eskı fıyatı 47-55 bın aralarında gezıyordu.Bu araclar az ve oz araclar inşallah bu aracların değerını bılecek bırısıne gıder.

Senın araba hatırladıgım kadarıyla manueldı.FR tdıların eskı fıyatı 47-55 bın aralarında gezıyordu.Bu araclar az ve oz araclar inşallah bu aracların değerını bılecek bırısıne gıder.

Evet abi benim ki manuel. Bakalim bende guzel bakmaya calisiyorum elimden geldigi kadar eger satacak olursam 50-52 bin falan isterim herhalde.

araç müthiş gercekten ... alana hayırlı olsun satana bol kazanclar diyelim :D

Güzel araç, hayırlı satışlar...

Geri
Üst Alt