Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr DSG arayanlar kaçırmasın

Hayırlı satışlar...
Felaket uçtu fiyatlar ya 5 6 ay önce 2. elden satın alınmış bir kırmızı fr sahibi ile konuştum 55bin tl den satın almıştı 2011:)

Bence burda arac sahibine biraz haksizlik yapiliyor ki kendisi site uyesi evet rakam gecen seneye nazaran yuksek ama bunun sebebi otv ye yapilan fahis zam maalesef.

Kimse beni yanlis anlamasin ama bir cok arkadasimiz o paraya sunu alirim bunu alirim yazmis o goreceli bi durumdur sen vermezsin ama illaki her malin bir alicisi meraklisi vardir. Bir seat o kadar asla etmez demek biraz yanlis bence.

Yorumumdan kimse alinmasin yazdiklarimda tamamen benim sahsi gorusumdur

Levent abi nereye gitti bilmiyorum ama bir ara gerçekten aktifti. Oğlu da çok tatlı ve başarılı bir çocuktu karting alanında.. evet Mehmet'çim leona bu para gerçekten de fazla..ama illa ki meraklısı çıkacaktır.

usta o fıyatı gorunce benım aklıma hep 3.20d gelıyor.

Bence burda arac sahibine biraz haksizlik yapiliyor ki kendisi site uyesi evet rakam gecen seneye nazaran yuksek ama bunun sebebi otv ye yapilan fahis zam maalesef.

Kimse beni yanlis anlamasin ama bir cok arkadasimiz o paraya sunu alirim bunu alirim yazmis o goreceli bi durumdur sen vermezsin ama illaki her malin bir alicisi meraklisi vardir. Bir seat o kadar asla etmez demek biraz yanlis bence.

.

Yorumumdan kimse alinmasin yazdiklarimda tamamen benim sahsi gorusumdur
Kaan fıyatlar attı ama seat o para etmez.Su 80 bın kusur fıyattan bır tane daha satamazlar.Bende dıger arkadaslar gıbı o fıyat seat ıcın gercekten fazla dıyorum.BU fıyatın az yukarısına 3.20d alır keyfıme bakar seatın abuk subuk yerlerden gelen sesler ıle ugrasmazdım

Şahane bi araç keşke param olsa da alabilsem umarım kıymetini bilen birisine gider

Tercih meselesi, almak ya da almamak. Sitede ki cogu insan gibi bende 320D dusunurum bunun yerine ya da 120D de yeter ille HB olacaksa. Ayni motor nasilsa. Mercedes C klasta olabilir alternatif. 80,000 Tl'ye bir ust segmentin 2. eline binerim, hem de insanlarin gozunde bi etki birakir, karizma yaratirim kendime ;)

2012 model dediginiz fiyattan satiliyor. 2011 73,300 Tl idi. Opsiyon fiyatlarida Bi-Xenon 3,159 Tl, kis paketi 744 Tl, Sunroof 2,025 Tl.
Yani arac 79,230 Tl Totalde. Uzerinde ki ekstralarla 84-85,000 Tl. Gerisini siz dusunun..

o fıyatı yazarken oraya 2012 modelın fıyatını yazdıgımı bılıyordum zaten :) arabanın sıfır fıyatını yazmıssın alınan seneyı yazmıssın,ustune eklenenlerın fıyatlarını yazmıssın eyvallah ıyı guzel hos demıssın.bu araba toplamda 79,230 a gelıyorsa senın hesabınla 22bın km ye gelmıs ıkıncı ele dusmus halı ıle 79 a satmak ne oluyor pekı ? 79 bın verdıkten sonra 81500 verıp sıfırını almak ya da extralarını alıp atıyorum 86 bın vermek o arabayı alacak adamı bozmaz.Bır mal ıkıncı ele dustukten sonra degerını kaybeder bu boyledır.Ama bızım ulkemızde o kadar guzel ıkıncı el pıyasası varkı arabasını satan az kısı madur olyodur emınım bu mantıkla.Arabanın sahıbı 79 bın der arabasına en nıhayetınde onun bılecegı ıstır,burda kım yorum yapsa bos laf olur.Ben 80 lıraya leon alınır mı alınmaz mı muhabbetınde degılım,sadece turkıyede araba pıyasasının bu sekılde olmasından sıkayetcıyım.bu arabayı 22k da 79 bıne bırısı alacak,aradan 1 sene gececek araba olcak 40-50k yıne aynı paraya satılacak.

Gerisini siz dusunun derken, demek istedigimde buydu zaten :) Lafi uzatmak istememistim sadece..

Kaan fıyatlar attı ama seat o para etmez.Su 80 bın kusur fıyattan bır tane daha satamazlar.Bende dıger arkadaslar gıbı o fıyat seat ıcın gercekten fazla dıyorum.BU fıyatın az yukarısına 3.20d alır keyfıme bakar seatın abuk subuk yerlerden gelen sesler ıle ugrasmazdım

Tamamen tercih meselesi tabi sonucta bende ayni model araci kullaniyorum ancak bende gidip kendi aracimin sifirini almam su anki durumda evet yalnizca benim demek istedigim illaki bu arabaninda alicisi cikacaktir..

Geri
Üst Alt