fr.da kapılar açıldığında alarm buzzeri nasil kodlaniyor?? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

fr.da kapılar açıldığında alarm buzzeri nasil kodlaniyor??

eraydem

Kayıtlı Üye
Bugün Vag koblosu ile kapilar acilip kapandiginda buzeer sesini acmaya calistim. Ancak Korna uzerinden ikaz vermeye başladı. Bunu alarm sesine nasil çevirebilirim?

eraydem

Kayıtlı Üye
olabilir :) yalnız kabloyla biraz fazlaca kurcaladım. ilkinde alarm üzerinden bipleme yapıyordu :)

firozat

Kayıtlı Üye
Ana Menü "Select" "Central Elektrik" " Long Coding Helper" Byte 5 değerinde Bit 1 ve 4 değerlerini aktif yapacaksınız.
Korna üzerinden oluyormu ki FR larda? Jettada açtığımda korna üzerinden olmuştu ama FR larda açtığımda her zaman alarm üzerinden bipledi. Korna üzerinden yapılabiliyorsa daha güzel bence. Onu nerden yaptınız :D

strider

Kayıtlı Üye
Ana Menü "Select" "Central Elektrik" " Long Coding Helper" Byte 5 değerinde Bit 1 ve 4 değerlerini aktif yapacaksınız.
Korna üzerinden oluyormu ki FR larda? Jettada açtığımda korna üzerinden olmuştu ama FR larda açtığımda her zaman alarm üzerinden bipledi. Korna üzerinden yapılabiliyorsa daha güzel bence. Onu nerden yaptınız :D
ben 5 dk önce denedim korna üzerinden yapıyor ;)

strider

Kayıtlı Üye
bu arada vaktini emeğini bilgini zevkini ayırdığın için çokkk çokkk teşekkürler [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

firozat

Kayıtlı Üye
ben 5 dk önce denedim korna üzerinden yapıyor ;)
Bugün ikitane FR araçta açtım ikisinde de alarm üzerinden oluyor.
Ana Menü "Select" "Central Elektrik" " Long Coding Helper" Byte 5 değerinde Bit 1 ve 4 değerlerini aktif yapınca alarm üzerinden oluyor. Hiç dikkat etmedim ama farklı bir yerden bir kutu daha işaretleniyor sanırım korna üzerinden olması için. Onuda paylaşırsanız sevinirim.