Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fr/cupra ön tampon

e herkes cupra dan yana gibi.. vakit harcayıp yorum yapan herkese teşekkür ederim.

bende orjinal ön tampona lip takanlardanım
gayet hoş görünüyo :eek:key:
ama cupra tampon düşünmüyo değilim :D

cupra lip.JPG

Ekli dosyalar

• cupra lip.JPG
    cupra lip.JPG
    25.8 KB · Görüntüleme: 35
iyi de cupra ile fr arasında bir fark yok ki sadece cupranın üstünde 3 adet delik var o da senin seçimine kalmış bunun için mi karasız kaldın :confused:

Cupra tampon guzel duruyor fr alma bence birde 2.0 tdi fr ve 1.4 fr iyice artmaya basladi o yuzden cupra tercih ederdim...
Ama 1850 sadece tampona vercegime murat aracinda coiloveri satiyor onu alip yere basardim aracin tum karakterini degistirirdim

Cupra tampon guzel duruyor fr alma bence birde 2.0 tdi fr ve 1.4 fr iyice artmaya basladi o yuzden cupra tercih ederdim...
Ama 1850 sadece tampona vercegime murat aracinda coiloveri satiyor onu alip yere basardim aracin tum karakterini degistirirdim

evet cupra tercih sebeplerinden biri de bu aslında. coilover dediğin gibi arabayı harika gösteriyor.sıra ona da gelecek inş:) yorumun için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt