Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fr/cupra ön tampon

leonman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar fr yada cupra ön tampon taktırcam ancak fr şu anda doğuş'da yokmuş.sipariş verilebiliyormuş fakat temin süresi belli değil.cupra nın tek farkı da bildiğim kadarıyla üst tarafında 3 tane delik olması.cupra bence daha agresif duruyor ama yorumlarınız benim için önemli. fr mı cupra mı ?
yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

fr tampon ile cupra tampon nerdeyse aynı sayılabilir. tercih sizin. ama cupra daha hoş duruyor. fr tamponda da plakanın olduğu kısmı piano black kapladığınızda oldukça iyi duruyor.

fr tampon ile cupra tampon nerdeyse aynı sayılabilir. tercih sizin. ama cupra daha hoş duruyor. fr tamponda da plakanın olduğu kısmı piano black kapladığınızda oldukça iyi duruyor.

cupra tamponda da plakanın olduğu kısmı piano black kaplanamaz mı ? hatta cupra tamponda daha uygun değil mi ? yada ben yanlış biliyor da olabilirim...

Volkan arkaya cupra tqmpon ve spoiler, one ise sadece lip ile de gayet guzel oluyor..Bence makyajlilarin on tamponu guzel..

Volkan arkaya cupra tqmpon ve spoiler, one ise sadece lip ile de gayet guzel oluyor..Bence makyajlilarin on tamponu guzel..

arka cupra tamponu nedense ben çok sevmiyorum abi ya..sanki aracın bütünlüğünü bozuyor gibi geliyor bana. spoiler mutlaka olmalı haklısın.
ön tamponla ilgili de uzun zamandır senin gibi düşünüyodum ama bi kaşıntı tuttu işte :)

arka cupra tamponu nedense ben çok sevmiyorum abi ya..sanki aracın bütünlüğünü bozuyor gibi geliyor bana. spoiler mutlaka olmalı haklısın.
ön tamponla ilgili de uzun zamandır senin gibi düşünüyodum ama bi kaşıntı tuttu işte :)
O zaman once on tampona lip tak, kesmezse tampon alirsin:)

Geri
Üst Alt